Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proszę o analize logów statycznych na lpg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://vaglog.rtnet.pl/log_188683.html

logi bloku 1,3, 11 z tego co wyczytałem przepływka i turbo...robiłem to pierwszy raz wiec wybaczcie jesli zle bloki itd

problem polega taki ze czasem tak jakby odcina turbo , wczesniej szarpalo ale obnizyli mi mape gazu i nie szarpie juz tak bardzo ani na lpg ani na pb...teaz przy ok 2600 obrotwo slychac jakby szuranie lub lewe powietrze od straony turba. bledow komputer nie pokazuje zadnych. a jak raptownie puszcze gaz rowniez slycgac dziwek jakby powietrza jakby ocierania nawet na postoju.


http://vaglog.rtnet.pl/log_188683.html

logi bloku 1,3, 11 z tego co wyczytałem przepływka i turbo...robiłem to pierwszy raz wiec wybaczcie jesli zle bloki itd

problem polega taki ze czasem tak jakby odcina turbo , wczesniej szarpalo ale obnizyli mi mape gazu i nie szarpie juz tak bardzo ani na lpg ani na pb...teaz przy ok 2600 obrotwo slychac jakby szuranie lub lewe powietrze od straony turba. bledow komputer nie pokazuje zadnych. a jak raptownie puszcze gaz rowniez slycgac dziwek jakby powietrza jakby ocierania nawet na postoju.

a i chyba turba u mnie nie da sie sprawdzic bo nie ma czujnika w tych silnikach ...ale moze cos z leogow da sie wyczytac czy to przeplywka czy n75 czy czujnik podciesnienia a moze co innego.

Opublikowano

Kolego jest czujnik doładowania w Twoim silniku, z tego co zrobiłeś widać ze gaz jest masakrycznie źle ustawiony zalewa go aż miło, do tego prawdopodobnie turbo przeładowuje ale to bedzie wiadomo jak zrobisz reszte logów, jak chcesz dojśc co jest nie tak to proponuje ci najpierw skasowac błedy nawet jak nic nie ma, wyłączyć lpg i zrobić loga na benzynie z kanałów 002+033 i 115+118 potem przełączyc na lpg i zrobić jeszcze raz z kanałow 002+033.

Opublikowano
  • Autor

logi moge robic do kanału 25 chyba...nie moge wykasowac bledow bo zadnych kompletnie nie ma... turbo przeładowuje wiec wina n75? jutro zrobie logi na pb i wrzuce tutaj. no obnizyli mi mape gazu ale podobno nie pokrywa sie z mapa beznyny;/

Opublikowano

Jak działa tylko do 25 to vag nie w pełnej wersji, na pw moge ci wysłac pełna wersje vaga jak chcesz, w tym momencie nie można powiedziec że turbo na 100% przełądowuje bedzie wiadomo jak zrobisz logi z 115 i 118, po zachowaniu sondy widac ze zalewa go gazem i może przez to szarpać, z błędami chodzi o to że masz wcisnąc kasuj błędy nie wazne że nic nie ma, skasują sie wtedy nieprawidłowe adaptacje sterownika od źle wyregulowanego gazu.

Opublikowano
  • Autor

aha rozumiem jutro tak zrobie. no jesli bylbys tak mily to wysli na pw pelna wersje :) dziekuje z góry. czyli pierwsze co trzeba zrobic to kalibracja gazu...


aaaa i juz nie szarpie jak wczesniej tylko muli i przerywa delitkanie ale to nie szarpanie no i ok 2600 do ok 2800 slychac nie swist tylko jakby tarcie lub powietrze, no auto nie idze jak wczesniej...


a jak sprawdzić turbo? skoro blok 011 nie wartosci mierzonych dla turba?


dzisiaj pokazało mi taki bład:

17536 - Fuel Trim; Bank 1 (Mult): System too Lean

P1128 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent

takze po mojemu zbyt uboga mieszanka.

logi na pb 001,002,003 (011 nie robilem bo w tym bloku nie ma wartosci dla turbiny)

http://vaglog.pl/log_188763.html

i raz jeszcze lpg
http://vaglog.pl/log_188761.html

Edytowane przez przem88

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.