Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VAG 409-1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest jakis program VAG-a dostepny normalnie ,w pełnej wersji :( ,

Opublikowano
jest jakis program VAG-a dostepny normalnie ,w pełnej wersji :( ,

jest .... dlaczego ma nie byc :?: :okulary2:

Opublikowano
  • Autor

pytam dlatego,ze przeprowadzile test vag 409-1 i pokazalo mi blad.ale nie moge go usunac,bo po komendzie airbag 24 skip to pokazuje sie komunikat no response from controler :( i co teraz ,niema jakiego full darmowego programu lub crack?

Opublikowano

nie pamietam dokladnie, ale wersja 409.1 (darmowa) moze miec ograniczenia z usuwaniem.

Wystarczy sprawdzic na stronie www.ross-tech.com...

Darmowe wersje maja różne ograniczenia, niestety

EDIT:

a nie, jest napisane, ze ta wersja powinna umozliwiać usuwanie błędów:

http://www.ross-tech.com/vag-com/vag-functions.html

Opublikowano

No właśnie u mnie w tej wersji też nie chce usuwać błędów :/

Opublikowano

kasowac bledy kasuje ale adaptacji juz nie zrobi,

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 17-01-2007, 14:33 ]

wykasowałem zbędną informację z Twojego posta, nie piszemy na forum o takich rzeczach

Opublikowano
kasowac bledy kasuje ale adaptacji juz nie zrobi,

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 17-01-2007, 14:33 ]

wykasowałem zbędną informację z Twojego posta, nie piszemy na forum o takich rzeczach

Jakbyś poszukał na forum to byś znalazł, jak zrobić adaptację bez VAG-a ;)

Opublikowano

jak zrobic wiem bez czytania forum, napisalem ze nie zrobi bo wersja internetowa 409 jest jaka jest (niepelna), potrzebuje aktywacji

Opublikowano
  • Autor

wgralem vaga wszystko zrobilem jak nalezy,i co ?? i nadal to samo NO to response!Mam fejsa VIAKENA na usb ,ale skan auta normalnie mi zrobi,i zrobilem tak jak zdeniu mi pisał w poscie i wlasnie wywala NO TO RESPONSE, i zrobilem tak dla przykladu ,nacisnąłem select,potem chassis,potem 03 abs brakes, potem fould 2 i potem clear,to mi usunąłem blad,i zrobilem ponownie skan to pokazal mi adres 03 ten co mam w poscie asr,ale pod spodem pisze not folul found,ale nadal asr nie dziala(kontrolka sie pali) Pomocy!!!

Opublikowano

jordan233, ten Twój tekst strasznie trudno zrozumieć - mocno chaotyczny (folul ? fould ?).

Jaki był ten błąd, który usunąłeś ? Możesz podać numer ?

Ale w odrębnym wątku chyba, bo ten dotyczy czego innego.

Rozumiem, że już się połączyłeś także zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.