Skocz do zawartości
IGNOROWANY

brak biegow


chopin87

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

od pewnego momentu mam problem z biegami. zaczelo sie od tego ze nie chciala wejsc jedynka pozniej przenioslo sie z jedynki na piatke po czym wszystko wrocilo do normy. innym razem mialem tylko problem z jedynka a od wczoraj z reguly mam tylko dwojke i luz... tak jakby byly jakies blokady pozakladane i jedyne polozenia drazka zmiany biegow to 2 i N. wystarczy ze rozpedze delikatnie auto "strzele" ze sprzegla na dwojce i wszystko jest git. dodam ze dzisiaj jak mi sie to przynajmniej wyeliminowalem awarie kosza zmiany biegow. problem jest gdzies wewnatrzskrzyni... wie ktos o co moze chodzic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko dziwi mnie to ze raz nie mam biegow a jak szarpne ukladem napedowym po przez energiczne puszczenie sprzegla to wszystko wraca do normy. to tak jakby cos blokowalo drazek zmiany biegow a po szarpnieciu blokada spadala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeglo na dwa razy rowniez nie pomaga. Chodzi o to ze nie mam ruchu drazka zmiany biegow a czasami na luzie czuje opor podczas ruchu lewo prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wodziki pod autem sprawdziles

pod autem mam tylko jeden wodzik z takim jakby krzyzakiem na koncu. skasowalem luz na nim ale dalej bylo to samo. wyjalem wodzik calkowicie i drazek zmiany biegow chodzi normalnie. probowalem reka zmienic bieg ruszajac wybierakiem iwtedy zdiagnozowalem ze to cosna skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynia wczoraj zostala wyjeta. kupilem druga wiec rozbiore stara tylko zeby zobaczyc co sie stalo. niestety niby nowa skrzynia jest dedykowana do mojego modelu (co prawda ma inne oznaczenia) i nie pasuja lapy, jutro musze kupic drugie... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...