Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dodam że miałem napis na koszulce New York i czarna czapka NIKE. Wyjażdżales akurat z alejki a ja w nią wchodziłem.. Dla mnie to już mega mruczy.. [emoji1]

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jakie siedzą opony u Ciebie na tych 20"
Ja musze kupić nowy komplet i aktualnie mam 245/30/20 a rozmyślam nad 235/35/20 i jeszcze myślę o oponie 225/35/30 felgę mam 8.5 cała

Opublikowano
  • Autor

Dodam że miałem napis na koszulce New York i czarna czapka NIKE. Wyjażdżales akurat z alejki a ja w nią wchodziłem.. Dla mnie to już mega mruczy.. [emoji1]

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Mogło by być trochę głośniej

Opublikowano

Dodam że miałem napis na koszulce New York i czarna czapka NIKE. Wyjażdżales akurat z alejki a ja w nią wchodziłem.. Dla mnie to już mega mruczy.. [emoji1]

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Mogło by być trochę głośniej
Mogło by być ale jest elegancko.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Jakie siedzą opony u Ciebie na tych 20"

Ja musze kupić nowy komplet i aktualnie mam 245/30/20 a rozmyślam nad 235/35/20 i jeszcze myślę o oponie 225/35/30 felgę mam 8.5 cała

245x35 a koła 9 i 10

Edytowane przez slavko87

Opublikowano

Spory naciąg będzie cały rant odkryty Tez miałem taka gumę naciągnięta

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Z tyłu tak widać na 10J rant ale nie jest hardcorowo

Kilka szotow

20160526_175930_zps9ekfbdtz.jpg

20160628_220314_zpsgz8chlnh.jpg

20160628_220651_zpsmfp0rqlg.jpg

20160620_125504_zpssth0hb9u.jpg

Opublikowano

Jak Ci się jeździ na tym gwincie?

Masz porównanie do serii?

Opublikowano

Widziałem furę na żywo,robi mega wrażenie i po prostu jest piękna.[emoji1]

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Fura marzenie :slina:

Opublikowano
  • Autor

Jak Ci się jeździ na tym gwincie?

Masz porównanie do serii?

Jazda jest ok. Gwint fajnie pracuje a porównanie mam takie jak na s line. Wcześniej była zawiecha s line i ta tak samo pracuje z tym że jest niżej a kto na s line jeździł wie jak siedzi

Fura marzenie :slina:

Dzieki

Widziałem furę na żywo,robi mega wrażenie i po prostu jest piękna.[emoji1]

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Następnym razem przyznaj się że jesteś z a4 klub.

Auto można będzie obejrzeć na strefa GTI 7.08 i na Vag Inwazja 12-14.08

Opublikowano

Spoko.. Tylko jak Cie zobaczyłem wtedy na parkingu przy plazie to z początku nie mogłem skojarzyć skąd znam to A6.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
Strefa GTI z Dydo i Tomek

20160807_150744_zpsddf2czqe.jpg

20160807_150822_zpswhnnhwob.jpg

20160807_150913_zpssbca9pk5.jpg

Vag Inwazja

30071978561_c8f3f7d1e3_z_zpsya38acsz.jpg

20160812_194426_zpsdd6vcvlu.jpg

Nowa kiera obszyta i splaszczony dol plus F1

15037318_867465300022169_842775890716457

Wieksze heble na przod 360mm dwu tlok z audi a8d3 wypiaskowane i polozony proszek

15032200_861218297313536_629810560588365

Soft na 273Ps 550Nm

1_zpsgzc1rmkc.png

Edytowane przez slavko87

Opublikowano

GRUBO :thumbup1:

KOZAK ​​​​jak się patrzy :whistling:

Opublikowano

ciekawie kiera wyszła :kox: hebel tez fajny oczoyebny kolor :naughty:

Opublikowano

Ile wyszedł Cię hebel? Chcę do siebie coś takiego założyć na wiosnę ;) Może być na PW.

Opublikowano

Dla mnie trochę ten kolor spowalniaczy nie pasuje . Trzeba było neutralnie srebrne lub czarne zostawić

Opublikowano
  • Autor

GRUBO :thumbup1:

KOZAK ​​​​jak się patrzy :whistling:

dzieki za dobre slowo.

ciekawie kiera wyszła :kox: hebel tez fajny oczoyebny kolor :naughty:

oczoyebny z palety porsche;-)

Ile wyszedł Cię hebel? Chcę do siebie coś takiego założyć na wiosnę ;) Może być na PW.

zrobiłem to po kosztach, zaciski z nowymi tarczami 600,piasek plus proszek 100, nowe gumki 60, klocki ceramiczne EBC 150€. Montaz free

Dla mnie trochę ten kolor spowalniaczy nie pasuje . Trzeba było neutralnie srebrne lub czarne zostawić

czerwony nigdy mi sie nie podobał lecz padła decyzja na ten kolor ponieważ koło bedzie pod nie malowane;-) Srebne juz były i słabo wyglądało

Opublikowano

Chyba ze pod koło to ok

Opublikowano

To super Ci to wyszło :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.