Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczy!! Chciałbym przedstawić logi dynamiczne które zrobiłem i prosiłbym o ocene i kilka zdań komentarza :good:

Powiem tyle że na pewno z rzeczy do wymiany to termostat, bo jest za niska temp... już kupiłem oryginał w ASO i wkrótce zmienie :>

Aaaa i jeszcze jedno... auto tak jak w profilu czyli oczywiscie afn z 99r z przebiegiem niby 120tys - oceńcie logi i powiedzcie czy to możliwe :mysli:

Wkrótce jeszcze wstawie statyczne...

65294375ps8.th.jpgthpix.gif

38432363rw8.th.jpgthpix.gif

90158393cf5.th.jpgthpix.gif

26745544ym5.th.jpgthpix.gif[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 19:36_________________________________________________90158393cf5.th.jpgthpix.gif[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 19:41_________________________________________________Chciałem tylko dodac ze po dwa razy logowałem te same grupy żeby wynik był bardziej obiektywny...

Opublikowano

logi do poprawy, logujemy każda grupę osobno

Opublikowano

przepływka kuleje, turbo slabo pompuje , i zrob jak kolega radzi każda z osobna mi tez kiedys wytłumaczono dleczego tak trzeba tu masz cytat

"Uwież, jest różnica: patrząc na logi 003,008,011 mamy TIME STAMP w jakim jest robiony odczyt:

0,68 - odczyt z logu 003

1,10 - odczyt z logu 008

1,52 - odczyt z logu 011

i pętla wraca

1,92 - odczyt z logu 003

2,32 - odczyt z logu 008

2,72 - odczyt z logu 011

itd.

W ciągu 2 sek masz 2 odczyty logu 003

więc różnica jest taka że między powyższymi odczytami w logu np. 003 jest przerwa ok. 1,20

a jak zrobisz to pojedyńczo to przerwa między odczytami będzie znacznie krótsza i dane dokładniejsze bo zamiast odczytywać log 008 i log 011 to w tym miejscu będzie odczyt logu 003.

W takim przypadku w ciągu 2 sek mamy 6 odczytów logu 003

0,68 - odczyt z logu 003

1,10 - odczyt z logu 003

1,52 - odczyt z logu 003

1,92 - odczyt z logu 003

2,32 - odczyt z logu 003

2,72 - odczyt z logu 003

Mam nadzieje że dobrze wytłumaczyłem cheesy"

Opublikowano
  • Autor

aaa rozumiem czyli poprostu w vagcom nie dawac trzech grup naraz tylko jedną, tak?

"odzim" mowisz ze przepływomierz i turbina trochę słabo... też to zauważyłem, ale patrzyłem na różne strony z danymi takie jak powinny być minimalne wartości i w miare się to zalicza.

tak samo mierzyłem mniej więcej stoperem elastyczność i 0-100 (chociaz wiadomo ze to nigdy nie bedzie dokladne) no i w miare czasy był w porządku... tak wiec z silnikiem nie ma chyba jakiejś fatalnej awarii co? :przebiegly:

prosze o pare zdań komentarza :notworthy:

Opublikowano

... i rozgrzej dobrze fure przed logowaniem.... najlepiej do 90 *C

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.