Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mechanizm opuszczania szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z recznym opuszcaniem szyby tzw korbka. Rozchodzi się o lewe przednie dzwi. Cały mechnizm się poprostu wyeksploatował. Pytanie, ma ktoś może dostęp do takiego mechaniuzmu? Przekopałem całe allegro i obdzwoniłem wszystkie okoliczne szroty... Bardzo proszę o kontakt jeżeli ktoś by takie coś posiadał lub miał jaki kolwiek kontakt lub dostęp. Z góry dziękuję. Pozdrawiam :)

Opublikowano

Raczej nie dorwiesz takiej ramki , ja wyrzuciłem na złom.. Może warto pomyślec o zamontowaniu elektrycznych szyb ? Jak coś to mam podnosniki z wiązką

Opublikowano
  • Autor

Raczej nie dorwiesz takiej ramki , ja wyrzuciłem na złom.. Może warto pomyślec o zamontowaniu elektrycznych szyb ? Jak coś to mam podnosniki z wiązką.

No właśnie wiem... jeżeli masz sprawne to możemy się dogadać bo już zacząłem rozważać taką opcje i chyba zostane do niej zmuszony. Bardzo prosze o kontakt 506412920

Opublikowano

Szukasz pewnie czegoś takiego: http://allegro.pl/audi-a4-b5-mechanizm-opuszczania-szyby-przod-prawy-i4621918981.html sory teraz zauważyłem że lewy sprzedany...

Jak już kolega wyżej wspomniał dobrą opcją jest założenie od razu elektrycznych szyb. Jak myślisz nad tą opcją to pomyśl od razu nad elektryką x4.

Do przednich szyb potrzebujesz ramki, wiązki i boczki, do tylnych musiał byś dokupić jeszcze 2 boczki, 2 ramki i wiązki ale jak zrobisz to razem to ogarniesz od razu podłączenie za jednym zamachem. Jak zrobisz na razie tylko przód to później będziesz musiał znów podłączać tył do przodu, zmienić panel z przełącznikami z 2 na 4 i ciągnąć kable jeszcze raz. Taniej wyjdzie jak kupisz boczki w komplecie i ramki również. Chyba że nie zależy Ci na tyle i nie będziesz chciał go później zakładać.

Edytowane przez Fenrir

Opublikowano
  • Autor

Wiesz sprawa ma się tak, że ten samchód traktuje już jako zabawke i chce go utrzymać w oryginalnym stanie. Auto na codzień to kupiłem nie dawno Afle 159 1.9 JTDm 150ps. A teraz gdy mam chwile i troche pieniędzy to bawie sie z nim :P I jak byla korba to chciałbym zeby została ale jest straszny problem to dostać i zostaje smuszony by pewnie to przerobić...

Opublikowano

I pomyśleć, że jak przerabiałem w poprzednim aucie szyby na elektryczne to (chyba) wywaliłem te mechanizmy.. Ale nie mówcie mi, że w 21 wieku przy takiej ilości A4 na części nie można tego kupić :D

Opublikowano

Znajdź na allegro jakąś firmę która ma bardzo dużo części z A4 i zapytaj czy nie mają takiej ramki. Może po prostu tego nie wystawiają bo nie schodzi. A jak nie to podjedź na jakiś szrot

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Poczytaj na forum o zmianie systemu otwierania szyb przednich z korbotronik na elektryczne i popytaj czy ci odsprzedadza ramke z mechanizmem.

Tutaj masz linka kolega chce zmieniać szyby z przodu na elektryczne więc może się dogadasz z nim

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/294237-pomocy-podlaczenie-elektrycznych-szyb-przod/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.