Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Od czego te kostki ? nie wiem gdzie je wpiąć


Brodson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj wymontowałem zegary w celu wymiany żarówek bo się popaliły i gdy wymontowałem zegary to zobaczyłem że 2 kostki są wypięte i nie widzę nigdzie gniazd by je wpiąć i tu jest moje pytanie od czego są te kostki ? zegary pokazują wszystko jak należy a ciekawi mnie od czego one są

zdjęcie kostek

kngtdskh.jpg

4a863ypl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta mała czarna to jest czujnik temperatury oleju.Ta czerwona idzie do wyświetlacza temp. oraz wyświetlacza biegów(automat).Masz po prostu gotową instalację pod licznik z sześcioma zegarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyświetlacz biegów? jak ja mam manuala to skąd wiązka od automata ? ja myślałem że to kostka od fisa bo mam manetke z przyciskami do kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z okazji że miałem wolne przejechałem się na szrot połączony z warsztatem i spytałem czy by mi pokazali jak wyglądają zegary od automata i przynieśli mi takie coś ormp2658.jpg

powiedzieli że wtyczka od wyświetlacza biegów jest to ta na dole zaznaczona strzałką więc jest inna niż ta u mnie i powiedzieli że czerwona wtyczka z białym środkiem jest od wyświetlacza od komputera fisa nawet pokazali mi taką samą wtyczkę i już w końcu nie wiem od czego jest :) manetki do kompa mam czyli może poprzedni właściciel zmienił zegary na te bez fisa i wystarczy zamienić zegary na te fisem ?

Co wy o tym sądzicie bo ja to już nic nie wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...