Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wyjące turbo - brak ciśnienia


radimm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy :hi:

Pojawił mi się pewien kłopot, otóż odpalam auto wczoraj po pracy, ruszam, a tu turbina wyje ja wściekła, a na wskaźniku doładowania ciśnienia nie ma. Auto jeździ jak w trybie awaryjnym.

Wiem, że nikt tu wróżką nie jest i powinienem podpiąć VAG'a, ale na razie nie mam takiej możliwości ;)

Co do auta, rozruszałem sztangę gruszki, bo trochę cieżkawo chodziła (zaczynał już przełodowywać). Na wężyku od N75 na gruche jest ciśnienie, lekko palca zassysa (nie wiem jak duże powinno być). Auto nie kopci, olej silnikowy jest tak jak był. Na wirniku: prawidłowy luz poprzeczny, wzdłużnego raczej nie wyczułem. Przewody z N75 nie popękane (może gdzieś tam na jednym lekko wyszurany oplot materiałowy).

Co sprawdzać, gdzie szukać, za nim będę miał możliwość podpiąc się komputerem? Czyżby stanęła geometria całkowicie?

Dzięki i pozdrawiam

Aaaa, gdzieś dwa dni temu, miałem ten sam objaw, ale po przejechaniu kilkudziesięciu metrów samo wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej sytuacja się wyjaśniła. Turbo zaczęło puszczać biały dym, jak na pontyfikacji papieża, także czas na szukanie nowego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...