Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sekwencyjny ELPIGAZ - program pod interfejs (???)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jak w tytule.

Posiada ktos z szanownych klubowiczow program do komunikacji z sekwencja firmy ELPIGAZ?

Wiem , ze w internecie mozna to znalezc (ale potrzeba jakis udzwinien do tego itp).

Chodzi mi o to, aby otrzymac informacje(instrukcje) i program od osoby ktora sama

to u siebie zastosowala (komunikacja tej sekwencji z pc).

Interfejs juz posiadam.

"Fachowcy" u ktorych zalozylem sekwencje lpg juz przez rok nie potraafia mi jej wyregulowac.

Jedyne co robia to po podlaczeniu interfejsu: zaznaczja, ze to silnik 2.8 i przesuwaja jeden suwak w programie - jakby to mialo uleczyc choroby calego swiata.

Przyznam , ze miny maja przy tym naprawde profesjonalnie skupione.

No i oczywiscie sa bardzo mili i uczynni.

Takie cos to i ja moge zrobic (umie przesuwac :)).

Ze dwa razy udalo im sie ustawic aby spalanie bylo zadowalajace - pewnie niechcacy cos nacisneli, bo teraz im to nie wychodzi :).

Bede wdzieczny za pomoc.

pozdrawiam

Opublikowano

skontaktuj się z Piotrkiem z Energy:

www.egp.pl

22 810-00-90

Opublikowano
  • Autor

Wielkie DZIęKUJę Poziek :)

Podjade tam osobiscie (Pracuję na Ostrobramskiej 77 więc ENERGY GAZ POLSKA jest dwa numery obok)

[glow=darkblue]pozdrawiam[/glow]

Opublikowano

a co ci sie gecco dzieje?? faluja obroty??czy co? ile ci pali? tez posioadam ta instalacje tylko mam inny silnik

Opublikowano

bardzo czeste problemy z regulacja wystepuja w japonczykach po 5 razy trzeba niekiedy jezdzic ... u mnie na 1 razem zrobili jak trzeba

Opublikowano
  • Autor

Chodzi o spalanie.

Normalnie benzyny na trasie pali mi okolo 12.5-13L/100km.

Gazu pali mi 17L/100km i nie ma duzej mocy.

Kiedys udalo im sie ustawic super spalanie:

palil mi prawie tyle co benzyny a moc byla porownywalna jak podczas jazdy na beznyznie.

Co jakis czas sekwencja gubi mi ustawienia - szarpie na gazie, gasnie na jalowym nie ma mocy.

Powiedzieli mi, ze trzeba dorzucuc jakis uklad ktory bedzie podtrzymywal ustawienia.

OKI! Taki ukladzik sie przyda ale co z tego skoro nie potrafia oni ustwic aby dzialalo wszystko wlasciwie :)

Bedzie mi podtrzymywal te zle parametry ;)

Za kazdym razem ustawiaja mi za darmo. ALE CO Z TEGO :)

Wolabym zapalcic gdzie indziej i miec zadowolenie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.