Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kanapa tył z avant do sedan?


daniel90x

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich temat juz na forum poruszany ale nie do konca pisaliscie ze kanape z sedana do avant da sie dopasowac a jak wyglada to w druga strone czy z avant da sie zamontowac ja w sedanie???? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie mam kanape dzielona i skladana a kupilem cale opacie i chyba nie skladane teraz pytanie czy da sie to jakos zamontowac :kwasny: robil juz ktos cos podobnego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam skladana a ta jest taka http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-skora-skorzane-fotele-s-line-piekne-i4727375576.html%C2'> no ladnie czyli nici z przelozenia?? :facepalm:


ciekawe tylko czy ktos sie przymiezal do takiej przekladki jesli nie to bede pierwszym jesli sie nie uda to czeka mnie wizyta u tapicera ewentualnie poszukiwanie samego oparcia :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapicer nic Ci nie da i nie przełożysz jednych do drugich a to z powodu takiego że żeby zamontować oparcie nie składane do składanego to do samochodu potrzebował byś wspawać metalową grodź o którą opierały by się te plecy i do której można by je przymocować . Tak jest w ORI. Równa się to z tym że nie będziesz mógł przewieść nic dłuższego tak jak masz teraz bo gródż skutecznie oddziela przedział kabiny i bagażnika.

Robili forumowicze w drugą stronę to znaczy wycinali grodz żeby wstawić składane i dzielone fotele

ale nie w drugą stronę tak jak chcesz to Ty zrobić jest bez sensu. Jeśli zakupiłeś je na allegro lub gdziekolwiek indziej masz dwa tygodnie na zwrot więc je zwróć i zakup takie jakie potrzebujesz z tą kanapą nic nie zrobisz żeby było bezpiecznie i jak w ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wizyta u tapicera mialem na mysli to zeby mu poprostu dac swoje ori oparcie i to skorzane zeby przelozyl samo poszycie skory ewentualnie bede mial tak ze jak bede chcial zlozyc fotele to bede musial zlozyc je razem bo juz nie beda dzielone ale to chyba jedyne wyjscie oprocz zwrotu foteli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz wyjścia żadnego. Tylko zwrot


Abo możesz spróbować dokupić same oparcie składane w podobnym kolorze skóry i je zmontować. Z tym co masz nic nie zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedak byl zwrot okazalo sie ze fotele nie sa podgrzewane jak zapewnial sprzedajacy takze szukam dalej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...