Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Naprawa Panelu Klimatronika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich.

Zgasly sobie dwie kreseczki w panelu po stronie wyswietlania temperatury.

Szukam jakiegos fachowca ktory potrafil by to naprawic.

Tylko wojewodztwo pomorskie, najlepiej miedzy wejherowem a gdynia.

Dzieki za info z gory :)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam. posiadam panel jakiego nigdzie jeszcze nie widzialem i mam problem poniewaz w gornym lewym rogu brakuje mi przycisku tzn przycisk jest tylko nie ma rysunku i nie wiem co tam powinno byc? jesli ktos mial taki panel lub wie niech opisze jak sie tym wogole poslugiwac gdzyz jestem nowym nabywca auta. z gory dzieki

a tu link do zdjecia z panelem:

http://img442.imageshack.us/img442/7536/hpim3296.jpg

Opublikowano

Witam. posiadam panel jakiego nigdzie jeszcze nie widzialem i mam problem poniewaz w gornym lewym rogu brakuje mi przycisku tzn przycisk jest tylko nie ma rysunku i nie wiem co tam powinno byc? jesli ktos mial taki panel lub wie niech opisze jak sie tym wogole poslugiwac gdzyz jestem nowym nabywca auta. z gory dzieki

a tu link do zdjecia z panelem:

http://img442.imageshack.us/img442/7536/hpim3296.jpg

Co to jest za panel :blink:

Opublikowano

Witam. posiadam panel jakiego nigdzie jeszcze nie widzialem i mam problem poniewaz w gornym lewym rogu brakuje mi przycisku tzn przycisk jest tylko nie ma rysunku i nie wiem co tam powinno byc? jesli ktos mial taki panel lub wie niech opisze jak sie tym wogole poslugiwac gdzyz jestem nowym nabywca auta. z gory dzieki

a tu link do zdjecia z panelem:

http://img442.imageshack.us/img442/7536/hpim3296.jpg

jakiś dziwny ten panel :blink:

Co to jest za panel :blink:

Opublikowano

no wlasnie tez sie zastanawiam bo sam nigdzie takiego nie widzialem :confused4:ale wszystko dziala jak nalezy tylko guzika brakuje.

Opublikowano

no wlasnie tez sie zastanawiam bo sam nigdzie takiego nie widzialem :confused4:ale wszystko dziala jak nalezy tylko guzika brakuje.

własnie gdzieś już widziałem taki panel :mysli: Możesz go wymontować i sprawdzić jaki ma numer :?: Albo cyknij fotę tej naklejki i wrzuć na forum

Opublikowano

A moze wie ktos jak wyjac taki panel i wymienic zarowki??? jakie on maja oznaczenia zebym mogl kupic

Opublikowano

kolego napisałem Ci że jak go wyjąć znajdziesz na forum

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_naprawa_panela_klimatronika-t3521.0.html;msg47399#msg47399

a jeżeli chodzi o żarówkę to, wyjmij przepaloną i na wzór kup taką samą.

P.S. Mam nadzieje że dobrze masz rocznik auta w profilu, bo po pierwszym lifcie była też zmiana w konstrukcji panela klimatronika i nie jest na żarówkach tylko na diodach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.