Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poszukuje tunera na terenie Anglii


Heisenberg

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie juz nie aktualne ale ja mapowalem swojego w Wolverhamton www.midlandremaps.co.uk. Duzo nie moge o nich powiedziec ale wszyscy z mojej okolicy ich polecali wiec tam pojechalem. Nie wiele wtedy wiedzialem na ten temat i wgrali mi mape z ktorej nie do konca jestem zadowolony ale wiadomo ze ich winic za to nie mozna, chociaz mogli przedstawic kilka roznych wykresow i dac jakis wybor. W przyszlosci wroce do nich pogadac o innej bardziej mi odpowiadajacej mapie. Zanim mi ja wgrali zdecydowalem sie na dyno run i okazalo sie ze mam mniej mocy niz powinno byc mimo wszystko wgrali mape i powiedzieli ze moge wrocic na darmowy test na hamowni jak usune usterke, co bylo milym akcentem do calkiem taniej uslugi. tak tez zrobilem

Edytowane przez michalaudi1.9tdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem w Londynie firma amd tuning ogólnie dużo robią map do rożnych marek aut i cieżko się do nich dostać , maja hamownie na miejscu co w Anglii zadki bonus jak zainteresowany jesteś to tu masz link

http://www.amdtuning.com/contact.cfm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem w Londynie firma amd tuning ogólnie dużo robią map do rożnych marek aut i cieżko się do nich dostać , maja hamownie na miejscu co w Anglii zadki bonus jak zainteresowany jesteś to tu masz link

http://www.amdtuning.com/contact.cfm

Dobrze wiedziec, to doslownie po drugiej stronie rzeki patrzac ode mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał wyciąć dpf lub mapkę(hamowania) to prv. South uk

Edytowane przez Netoper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...