Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T gdy sie zagrzeje zgasze to po poleniu ma mniej mocy


slawczan0440

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mam problrm z 1.8 T 132kw. Jak odpale zimne auto silnik pracuje normalnie przyspiesza i ładnie się zbiera.Po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów gdy auto sie rozgrzeje normalnie gasze jest wszystko ok. Gdy jednak postoi kilkadziesią minut i ponownie odpale auto juz nie ma mocy. przyspiesza równo silnik tez nie przerywa nie szarpie ani sie nie dławi tylko brakuje mu kilkudziesięciu koni. Gdy postoi okolo 5 min. to jest ok ale gdy dłużej ta dużo słabsze. Turbina była sprawdzana jes ok. Zawor dv jes nowy i sprawny bo był sprawdzany w innym aucie. N75 tez ok dopuki nie postoi po przejechaniu tych kilkudziesieciu kilomertów. wtedy wyswietla sie bład. zawór rególacji cisnienia doładowania, brak osprzętu,usterka nie związana z osprzętem, i nie mozna wykasować nawet na wolnych obrotach i po założeniu innego równiesz, ten sam błąd, oczywiście jesli auto jest jeszcze ciepłe.Ma ktoś jakiś pomysł bo ja juz nie wiem co to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sprawdził kable do N75, ewentualnie zajrzał do ECU może wilgoć jest

Coś jakby nie łączyło

Masz A3?

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się :) U mnie jest odwrotnie. Dziś postała trochę tzn ostygła jakieś 6godzin stała, ja odpalam a ona nie równo pracuje chwila czasu i przeszło, no to w drogę, ja tu ja kituje a na fisie średnie spalanie nie wyszło po za 7l :grin: . Po podpięciu waga wyszedł błąd za bogatej mieszanki :facepalm: why :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wtrysk leje, sonda coś świruje lub przepływomierz zaniża wartośći

Logi by się przydały

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się :) U mnie jest odwrotnie. Dziś postała trochę tzn ostygła jakieś 6godzin stała, ja odpalam a ona nie równo pracuje chwila czasu i przeszło, no to w drogę, ja tu ja kituje a na fisie średnie spalanie nie wyszło po za 7l :grin: . Po podpięciu waga wyszedł błąd za bogatej mieszanki :facepalm: why :P

I to pewnie na lpg było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...