Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2,5TDi - wrazenia


tito29

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec brat kupil AUDI tak jak w temacie 2,5 V6 TDi Quattro z 1999r. Po pierwszej jezdzie moje wrazenia sa mieszane, Jezdze Oplem Calibra i przesiadajac sie do tego AUDI oczekiwalem znacznie wiecej niz tych wrazen doznanych podczas pierwszej jazdy.Co do kultury pracy silniczka to nie mam pytan.Muzyka plynaca spod maski jest wprost oszalamiajaca:) Niestety, autko wydaje mi sie strasznie mulowate. na jedynce czuje sie tak jakbym ruszal ciezarowym z naczepa zaladowana do pelna. poprostu aby tylko ruszyc, potem dwojka, trojka i dalej autko takie jakies wolne. Nie mialem jeszcze okazji go sprawdzic na dluzsza mete wiec moze to dlatego takie mam doznania.A moze to dlatego ze ja lubie jak na jedynce czuc jak mnie wciska w fotel? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z twojej relacji wynika ze cos jest nie tak!!! do 1900 obrotow moze byc mulowaty -ale pozniej wciska w fotel bez watpienia, a jeszcze bardziej po przekroczeniu 3tys, - niech brat lepiej jedzie do kogos na VAG , nowy nabytek warto sprawdzic na komputerze - aha i najlpeiej wymian przeplywke -pewnie lezy i dlatego zamula -to czeste w audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co, może 2.0 Turbo więc nie dziwne, że 2.5TDi wydaje się mułowate :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na VAG go!

ten silnik to rakieta...sprawnym niedasz rady ruszyc szybko ze świateł bez zaliczenia czerwonego pola na 1dynce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co, może 2.0 Turbo więc nie dziwne, że 2.5TDi wydaje się mułowate :)

No wlasnie nie mam Cali Turbo, i dlatego wydaje mi sie mulowate. Nawet jest tak ze po wcisnieciu pedalu gazu do oporu autko wogole nie reaguje lub reaguje powoli. Mowicie ze to moze byc przeplywka? chyba jednak nei obejdzie sie bez VAG-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...