Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciepłe powietrze tylko na H1


emilos90

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam następujący problem. Temperatura silnika 90 stopni ogrzewanie nastawione na H1 i wieje zimne po około 10 min po osiągnięciu 90 stopni na silniku czuć dopiero ciepłe powietrze, więc zmniejszam temperaturę np. na 29 stopni i już wieje zimne. Przełączam na H1 i jest ciepłe dopiero po około 40 min jazdy mam możliwość sterowania temperaturą ( ale też nie zawsze) i wtedy jest ciepłe powietrze np na 25 stopniach. Z vaga udało mi się odczytać następujący błąd 785 czujnik temperatury tablica przyrządów g56. Gdzie tkwi problem co warto sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam czujnik walnięty i mi na fisie temperatura spada nawet do -50 i wieje tylko ciepłe, czyli odwrotnie jak u Ciebie. Musiał bym z kimś zamienić ten czujnik, wydaje mi się, że to ten w klimatroniku (?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia gdzie się on znajduje ale jak znajduje się w klimatroniku to pewnie trzeba będzie wymienić cały klimatronik.


Odświeżam. Nie miałem za bardzo czasu, żeby zająć się tą usterką. Ale obecnie udało mi się ustalić, że czujnik g56 jest w klimatroniku. Nie mam fis, więc wchodząc w kody klimatronicka a dokładnie w kanały 3 i 57 czyli odpowiedzialne za wskazanie temperatury przez czujnik g56 miałem wartości odpowiednio 5 i 8.8 czyli realne jak na panującą pogodę. A mimo to problem dalej występował. Gdzie szukać dalej usterki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...