Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

obrotomierz pokazuje nieprawidlowe oborty silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masz zakodowany 4 cylindrowy silnik tdi, więc ok i wina leży po stronie uszkodzenia licznika.

Wysłane z terenu

Opublikowano
  • Autor

Czyli ogolnie wymiana na sprawny, najlpiej VDO, zadnej korekty nie da sie zrobic ani do obrotomierza, ani do wskaznika ilosci paliwa, tak ?

Opublikowano

Możesz jeszcze zrobić test wyjść jak wskazówki ustawią się w pionie i ręcznie wyjąć i założyć wskazówki. Potem znowu test i sprawdzenie czy jest ok. Ale na wiele to nie pomaga. Bo na drugi dzień znowu mogą się przestawić.

Najlepsza wymiana na vdo.

Wysłane z terenu

Opublikowano
  • Autor

Czego mam szukac na allegro? VDO od AJM, czy od jakiegokolwiek 1.9TDI ? Jesli nie mam komputera pokladowego, to liczniki z FIS, z polFIS, bo nie chce mi sie przerabiac jeszcze manetek itd, chcialbym w miare bezinwazyjnie to zrobic... i jesli bedzie pelny FIS to czy beda dzialaly normalnie, tylko nie bede mogl zmieniac nic w kompie pokladowym, a reszta kontrolek bedzie wyswietlana tak jak w polFIS?

i pare watpliwosci, o ktorych rozwianie poprosze:

dlaczego w niektorych jest analogowy zegarek, a w innych jest cyfrowy wyswietlacz z data ? czy to ten przed i polift ?

czy jak beda dodatkowe wskazniki tem oleju i ladowania to beda u mnie dzialaly jesli teraz ich nie mam?

czy jak beda od automatycznej skrzyni to moga byc, czy nie, bo np beda sie swiecily PRND caly czas?

czy mozna wymienic jedynie modul obrotomierza i wszystko bedzie cacy ? (czy wogole jest taka mozliwosc)

czy ja mam immobilizer w zegarach, czy poza nimi?

Opublikowano

Szukaj vdo od jakiegokolwiek tdi. Może być 2.5 to jest tylko kwestia przekodowania potem. Szukaj z fisem, bo pół fis vdo kosztuje krocie, a jaegera chyba znowu nie chcesz. Musi być z cyfrowym zegarkiem i datą (tak mają polifty). Co do fisa to będzie po prostu bez zmiany opcji, a może kiedyś się pokusisz o dołożenie manetki ;) bedziesz musiał tylko z dodatkowej kostki w liczniku trzy piny podłączyć do masy pojazdu. Za licznikiem jest jej sporo ;)

Dodatkowe zegary będą działały odrazu.

Nie będzie się wyswietlalo nic odnośnie biegów automatu.

Nie bedzie cacy po wymianie modułu obrotomierza, bo to wina procesora w liczniku.

Masz immo w zegarach.

Wysłane z terenu

Opublikowano
  • Autor

dziekuje za odpowiedz :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.