Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C6 Avant 2.7 TDI Q 2007 by seba3112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jako że tradycja nakazuje po kilku sztukach A4, przesiąść się na A6 :P

A6 C6 2007r 2.7 TDI Quattro

SERIA z małym PLUS, reszte z biegiem czasu się wymodzi :wink:

- QUATRRO

- AUTOMAT TIPTRONIC

- CZARNA SKÓRA

- MMI

- TELEFON

- BIXENON

- CZUJNIK PARKOWANIA przód+tył

- SKŁADANE LUSTERKA ELEKTRYCZNIE

- TEMPOMAT

- FOTOCHROMATYCZNE LUSTERKO WSTECZNE

- PAKIET SCHOWKI

MODY:

- ORI LED DO REJESTRACJI

- OPONKI ZIMOWE NOKIAN WRA3 225/55/16

- PRZYCIEMNIONE SZYBY

- PROGRAM :)

- KOŃCÓWKI WYDECHU ULTER 100

- LOGO QUATTRO W GRILL

KLUB4.jpg

KLUB2.jpg

KLUB3.jpg

Edytowane przez seba3112

Opublikowano

fajna fajna stołki mam sline pelna elektryka do niej :)

Opublikowano

fajny, pasuje kolorek

Jak szukałeś auta właśnie jeśli chodzi o a6 sporo wersji było z czujnikami przód i tył? Bo jak ja szukałem a6 swego czasu to albo wcale albo z tylu. Fakt faktem wybór padł inny, ale autko fajne, brakuje mi tych przycisków w audi. Bo u mnie tylko jedno pokrętło :(

Szerokości

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z tymi czujnikami to właśnie tak rożnie bywa, ale przeważnie z tyłu były zawsze, jedynie z przodem bywa losowo. Dla mnie priorytetem było Quattro i Tiptronic, reszta nie miała zbyt dużego znaczenie :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ładna ta Twoja Audi. Na żywo prezentuje sie lepiej :)

Opublikowano

noo ładna twoja audzica :)
taki sam jak mój tyle że kiera inna i chyba kolor , ty masz może srebrny

Opublikowano
  • Autor

Fabryka wypuściła :wink:

Silver Metallic >> LY7W

Edytowane przez seba3112

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

smigasz juz na letnich :P ?

Opublikowano

Myślałem że w 2,7 TDI nie wsadzali tip tronica tylko multitronik

Opublikowano

smigasz juz na letnich [emoji14] ?

Seba zgodnie z przepisami czeka do 01.04 ;)
Opublikowano
  • Autor

Myślałem że w 2,7 TDI nie wsadzali tip tronica tylko multitronik

Quattro= tiptronic lub ręczna skrzynia, 2.7 w multi ma tylko ośke

smigasz juz na letnich [emoji14] ?

Seba zgodnie z przepisami czeka do 01.04 ;)

Oczywiście wszystko musi być w zgodzie z przepisami :)

Edytowane przez seba3112

Opublikowano

Ale w de nie ma chyba obowiązku od 1 kwietnia tylko poniżej 7 stopni,tak słyszałem

Edytowane przez slavko87

Opublikowano

Stopnie nie mają nic do rzeczy. Poniżej cytuję:

" W dniu 26.11.2010 uchwalono w Niemczech zmianę przepisów ruchu drogowego (Strassenverkehrsordnung, StVO) dotyczącą wprowadzenia 04.12.2010 obowiązku posiadania ogumienia zimowego.

Zgodnie z nowymi przepisami kierowcy pojazdów poruszających się w okresie zimowym na drogach w Niemczech zobowiązani są do stosowania opon zimowych. Jako warunki zimowe zdefiniowano: gołoledź, śnieg, błoto pośniegowe. Do opon zimowych zaliczane jest ogumienie oznaczone symbolem M+S i opony całoroczne.

Naruszenie obowiązku posiadania opon zimowych podlega karze pieniężnej w wysokości 40 euro, natomiast utrudnianie ruchu drogowego spowodowane brakiem zimowego ogumienia karane będzie mandatem w wysokości 80 euro oraz 1 punktem karnym.

Dotychczasowe przepisy nakazywały dostosowanie ogumienia pojazdów do panujących warunków atmosferycznych, nie precyzując sytuacji pogodowej i nie definiując obowiązującego ogumienia."

Opublikowano

Tak slyszalem ale nigdzie nie widziałem. Teraz juz wiem jak jest

Opublikowano
  • Autor

1 kwietnia za 3 dni, wiec poczekam :) zreszta jak jeżdze do pracy o 7 rano to szału nie ma z temperatura

Opublikowano

Więc musisz jeździć o 9:00 będzie lepiej ;-)

Opublikowano
  • Autor

Najlepiej by było o 12

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

O 12:00 i do 15:00? Zacny plan

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sezon 2015

o40nlxfjbaip_t.jpg

Edytowane przez seba3112

Opublikowano

elegancko siadly te alusy :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.