Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ADR A4 B5] 1.8 125KM


Ukaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Na samym wstępie chciałbym poinformować że jest to moje pierwsze Auto z rodziny Audi, ale mam nadzieje że też nie ostatnie :P ponieważ najbardziej tą markę sobie upodobałem i od dziecka miałem marzenia o własnej A4 B5 :D

AUDI A4 o silniku ADR 1.8 125km

A teraz coś wam napisze o mojej Audioli

:

Wózek ten zakupiłem od Gościa z pobliskiej wioski, był on pierwszym właścicielem w kraju, a auto ściągnął od dobrego znajomego z Niemiec (Niemca u którego pracował i pracuje dorywczo nadal). samochód był zakupiony w grudniu 97r. ale po roku oddany w ręce kobiety (jego córki).i owa kobita jeździła tym samochodem do połowy 2013r. gdyż stała jej się nieszczęśliwa usterka, mianowicie pod wpływem czasu chłodnica zaczęła przepuszczać, a jak to kobieta (chodź wiem że nie wszystkie są takie) nie dopatrzyła, i zagrzała silnik, ze skutkiem wydmuchanej uszczelki spod głowicy ...

I w takim stanie auto zostało ściągnięte do Polski na lawecie. Zaraz po ściągnięciu auto zostało oddane do dobrego fachowca, który zrobił gruntowny remont i doprowadził silnik do stanu używalności za 3500zł. Auto jeździło przez rok w kraju, po czym sprzedający postanowił się go pozbyć z powodu że ma jeszcze 2 auta i niedawno dostał służbowe. Auto doprowadzone do idealnego stanu, oczekiwało na montaż instalacji LPG, której ostatecznie się nie doczekało. Miała jeździć tym jego żona, ale że woli mniejsze auta, to jednak Audi zostało sprzedane...

I właśnie taką historię usłyszałem kiedy byłem na podpisywaniu umowy. Nie wiem na ile ona jest wiarygodna i ile w tym prawdy, ale wiem jaki jest stan auta. Na stacji diagnostycznej usłyszałem że: auto nigdy nie było bite, stan nadwozia jak i blachy jest w dobrej kondycji, a silnik suchy jak pieprz. Jedynie był do wymiany prawy amortyzator tylni bo już się skończył - wymieniłem oba.

Z tego co się orientowałem i dowiadywałem, to słyszałem że mogą być przygody z silnikiem przegrzanym, ale nie koniecznie, a przy zakupie pokierowałem się bardziej budą i jego stanem technicznym. Chodź nie ukrywam że jestem ciekaw co wy o tym myślicie.

Poważnie myślę też nad montażem tej sekwencji gazowej, chodź zastanawiam się czy to może lepiej zrobić na wiosnę.

Autko ma przejechane 250tyś km, jest na podstawowym wyposażeniu i posiada 2 kluczyki + dodatkowy serwisowy.

A oto fotki :

k3nam0.jpg

g1s50o.jpg

og4him.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolorek. Montuj sekwencje i ciesz się tanią jazdą. Poprzednio też miałem ADR z LPG, teraz też mam gaz. Warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...