Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Licznik z Anglika na EU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podepnę się pod temat..kupiłem licznikz pełnym z angola polifta z cyfrowym zegarem i dodatkowymi olej i volt, teraz mam fabryczny poł fis również polift. Jeśli dokupię manetkę fiś to reszta już będzie P&P? Oprócz oczywiście zmiany z mil na km czy coś jeszcze trzeba tam grzebać? Przyznaje jestem zielony w temacie a wszędzie przeważnie przedlift opisany

Opublikowano

podepnę się pod temat..kupiłem licznikz pełnym z angola polifta z cyfrowym zegarem i dodatkowymi olej i volt, teraz mam fabryczny poł fis również polift. Jeśli dokupię manetkę fiś to reszta już będzie P&P? Oprócz oczywiście zmiany z mil na km czy coś jeszcze trzeba tam grzebać? Przyznaje jestem zielony w temacie a wszędzie przeważnie przedlift opisany

W dziale warsztat jest temat o zmianie licznika. Na pierwszej stronie jest do pobrania poradnik użytkownika Soulmaster3m o zmianie pół fis na pełny fis. Tam jest wszystko dokładnie opisane. Powodzenia w rezaniu :)

Wysłane z terenu

Opublikowano

podepnę się pod temat..kupiłem licznikz pełnym z angola polifta z cyfrowym zegarem i dodatkowymi olej i volt, teraz mam fabryczny poł fis również polift. Jeśli dokupię manetkę fiś to reszta już będzie P&P? Oprócz oczywiście zmiany z mil na km czy coś jeszcze trzeba tam grzebać? Przyznaje jestem zielony w temacie a wszędzie przeważnie przedlift opisany

W dziale warsztat jest temat o zmianie licznika. Na pierwszej stronie jest do pobrania poradnik użytkownika Soulmaster3m o zmianie pół fis na pełny fis. Tam jest wszystko dokładnie opisane. Powodzenia w rezaniu :)

Wysłane z terenu

już mam lekturę więc trzeba działać, przy okazji zdjętej kierownicy i grzebania tempomat jeszcze wpadnie na pokład :decayed:

jeszcze mam jedno pytanie do użytkowników liczników w milach, czy jest jakieś przekłamanie prędkości? Bo prędkość jest podawana na licznik elektroniką, a nie mechanicznie linką, a czasami niektórzy zmieniają tarcze i np 100km/h jest trochę w innym miejscu. Może głupie pytanie, ale jak to wypada w praktyce?

Opublikowano
  • Autor

jeszcze mam jedno pytanie do użytkowników liczników w milach, czy jest jakieś przekłamanie prędkości? Bo prędkość jest podawana na licznik elektroniką, a nie mechanicznie linką, a czasami niektórzy zmieniają tarcze i np 100km/h jest trochę w innym miejscu. Może głupie pytanie, ale jak to wypada w praktyce?

Jeżeli dobrze Cie zrozumiałem, to nie możesz przełożyć tylko tarcz z Europy na Angola. Musisz jeszcze przestawić wskazówkę podlaczajac auto pod komputer, aby licznik pokazywał prawidłową prędkość, bo na miejscu angielskiego 100km/h u nas jest 120 km/h czy jakoś tak :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.