Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Waszym zdaniem?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam..

Mam pytanko o opinie dość nie typową ale wiem że jest tu klika osób które wypowie się w sposób normalny i chętnie doradzi:P

Do rzeczy;

Moja Audi a4 b6 avant ma granatowy środek (od razu mówię że nie ubolewam z tego powodu bo jak pewnie jeden z nie licznych takiego chciałem i szukałem) chciałbym jednak trochę ożywić środek i co sądzicie żeby zamontować srebrne dekory?? Brakuje mi trochę wyobraźni jak to będzie wyglądało a jak mam kupić za 400zł i wyjdzie źle to lipton. Może ktoś na forum ma już taki środek lub widział jak to wygląda?? przeszukałem neta ale nic nie znalazłem.

Doradzicie??

Opublikowano

moze byc srednio

z jednej strony rozswietli wnetrze

z drugiej - moze wygladac ni w p ni w oko

do tego robione metoda chalupnicza

srednio

nie wiem czy bym sie zdecydowal

Opublikowano
  • Autor

nie nie bez oklejania jak juz to kupuje sciągniete z innego ale ori.

znalazłem na allegro przez przypadek:)

310_audi.jpg

Edytowane przez PabloD-vine

Opublikowano

Próbowałem u siebie szczotkowane alu, bo też mam to nieszczęsne wnętrze... Moim zdaniem wygląda kijowo. Zobacz w dziale Moje B6 kolegę Stichy - on ma srebrne dekory. Okleiłbym carbonem, ale nieczarnym, a granatowym.

Opublikowano
  • Autor

Próbowałem u siebie szczotkowane alu, bo też mam to nieszczęsne wnętrze... Moim zdaniem wygląda kijowo. Zobacz w dziale Moje B6 kolegę Stichy - on ma srebrne dekory. Okleiłbym carbonem, ale nieczarnym, a granatowym.

A u Siebie co zastosowaleś?? wrocileś do granatu czy tez w carbon poszedłeś?/

Opublikowano

Wróciłem do granatu. Jestem zwolennikiem oryginalnych rozwiązań. Z jakiegoś powodu to wnętrze ma właśnie takie dekory.

Opublikowano

nie nie bez oklejania jak juz to kupuje sciągniete z innego ale ori.

znalazłem na allegro przez przypadek:)

310_audi.jpg

przy takim kolorze to z ori raczej ciężko coś dobrać sensownego. jak oklejanie Ci nie przeszkadza to ja bym tu widział jakiś grafit-carbon albo szczotkowana czarna

..a swoją drogą to polecam tego sprzedającego... brałem kilka razy części- bardzo ładny stan wysyła ;)

Opublikowano

Jak dla mnie wygląda lepiej niż ori, przynajmniej na zdjęciu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.