BORIQUA

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia BORIQUA

Reputacja

1. Jaki nr klocków Ferodo przód i tył VIN: WAUZZZ8E12A205872 288/245
  2. Felga RH BF `18 8J ET 60 Opona Imperial Ecosport 92 W XL 225/40/18 Dystanse przód 25mm tył 30 mm Zawieszenie H&R - 35mm
  3. BORIQUA

SPOTY RADOMSKIE

Kolego podjedź np. do GlobCars gdzie oklejają auta. Właściciel (Paweł Czarnecki) może Ci da namiar na kogoś komu oklejał w macie albo podpowie gdzie uderzyć.
  4. BORIQUA

Skradzione

Skradziono w weekend w Radomiu Audi A4 B7 Avant mojego znajomego. Kolor i blachy widoczne na foto. Auto było bez boxa, miało natomiast bagażnik dachowy. Auto zginęło w ostani weekend. Każda informacja jest cenna. W razie czego prośbą o kontakt ze mną.
  5. BORIQUA

Podziękował Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka To auto zginęło
  6. BORIQUA

SPOTY RADOMSKIE

Panowie skradziono w weekend koleżce Audi A4 B7 kombi w Radomiu. Jest na forum chyba taki temat gdzie można udostępnić takie info tylko nie mogę znaleźć. Podrzuci ktoś link? Można wstawiać zdjęcia przez taptalka? Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  7. navi też jest dla myślących. To że masz nawigację to nie znaczy że masz wyłączyć mózg myślenie i orientację w terenie. Ja mimo że korzystam tylko z navi, wcześniej cała trasę przeglądam przed wyjazdem. Z udogodnień trzeba korzystać tylko z głową
  8. Gdzie jest opcja holowania do 1500km? W PZU? Musisz mieć tam też OC czy można wykupić sam assistance w takiej opcji?
  9. Karta EKUZ daje możliwość skorzystania z darmowych świadczeń tak jak u nas na NFZ. Z tym, że Chorwaci mają zapewnionych mniej takich świadczeń za darmo, niż my w PL i za jakąś wizytę, która wydawałoby się, że będzie w ramach EKUZ za darmo możemy mieć niestety wystawiony rachunek. Dlatego warto dokupić jakieś ubezpieczenie turystyczne w firmie ubezpieczeniowej dodatkowo, bo to koszt nieduży, a w razie W głowa będzie spokojna i portfel nie schudnie. Warto również zachować wszelkie rachunki jakie nam wystawią za granicą za opiekę zdrowotną, ponieważ po powrocie na ich podstawie można się ubiegać o zwrot poniesionych kosztów, czy to w ubezpieczalni czy NFZ.
  10. Dzięki.. Wypróbuje obie bo mam jeszcze 3 tygodnie do wyjazdu.. A jak jest z używaniem navi z informacjami o punktach kontroli prędkości /fotoradarach?? Są za to kary w innych krajach? Najbardziej interesuje mnie na trasie do Cro.. Czechy Austria Słowenia Chorwacja.. Ktoś coś wie na ten temat?