Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Innw miejsce na wskaźnik


maly_sz

Rekomendowane odpowiedzi

Szukając przez długi długi czas adaptera na wskaźnik w kratce środkowej nawiewu których brak, zostały tylko te w chorej cenie postanowiłem wymyślić coś innego.

A oto moje wypociny:

781c91fdc0031af0med.jpg

56edaa0dbdc7a841med.jpg

a508fb48f893f358med.jpg

d99d4cf64ee1e54dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak, zdjęcie zrobiłem z za samochodu, kiedy siedzi się na fotelu jest bardzo dobrze.

Poza tym, to EGT i ma WARN więc wpatrywanie się w nie lub w każdy inny budzik nie ma sensu, szczególnie idąc pełnym ogniem.

Alarm jest słyszalny, dostęp do obsługi bardzo dobry, a przynajmniej nie ogranicza widoczności kiedy montuje się go w słupku lub w lewym narożniku deski rozdzielczej gdzie świeci po oczach.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz że wszystko widać to pomysł może i nie najgorszy. Wpasowałeś go dość ładnie, aczkolwiek chyba trochę lepiej wygląda u góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne jest to że zachowałem pełną funkcjonalność popielniczki, w razie jakby ktoś miał problem to wyjecie go i odpięcie trwa 2 sek.

u góry powoduje niepotrzebne zaciekawienie, mój ma być sleeper'em całkiem seryjny z zewnątrz ;)

zrobię foty z miejsca kierowcy nocą i załączę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na foto jest zamknięta, ale nie jest wciśnięta do końca w otwór bo czekam na żarówkę do zapalniczki :)

nie chce mi się jej drugi raz wydłubywać bo mało przyjazna operacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jest to kwestia gustu co do rozmieszczenia, jedni wolą bardziej widowiskowe miejsce inni mniej;) co do wykonania to nieźle Ci to poszło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...