Treść opublikowana przez maly_sz
-
[B5 APU] Babcia z pazurem :)
Sporttig, a z czego to chyba widać...:)
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
...to jak z tymi tarczami kotwicznymi od W8 przerabiał ktoś temat ? nie chcę zostawiać tarcze bez żadnej osłony
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tył, kupiłem zaciski z W8 pod tarcze wentylowaną 269mm z a8 d2
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
dev, pioteros macie duuuużą wiedzę szukam info dot. tarcz kotwicznych z W8 - czy do a4 pasują p&p bo musze zamówić dwie nowe - a wolałbym nie wywalać 300 pln do kosza :/ dzięki!
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A jeszcze zapytam... tarcze kotwiczne tył pasują również z W8 do A4 ? bo muszę kupić... i co w kwestii przewodów hamulcowych, słyszałem że jest inna wielkość gwintu? dzięki
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no fajnie, zaciski zamówiłem.... i znalazłem jakieś info że ręczny w zaciskach w8 jest inaczej i będzie problem... ? montował tu ktoś te zaciski z W8 do b5 quattro ?
-
[B5 AJL] 1.8 TQ by maly__Szuuu never ending story;)
Wleciały ATSy Racelight 18'' / 8.5 i nowe Vredestein Ultrac Vorti, a i obniżenie Eibacha -30 mm
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
pytanie dotyczące hamulca tył: jarzmo w W8 i A8 d2 jest takie samo - ten sam nr katalogowy tarcza 269mm od A8 ma 20 mm, a ta od W8 ma 22 mm grubości tarcze do passata w8 269 130 sztuka do audi ponad 200 zaciski podobno tylko od s4 - WTF ?? to nie można odrazu całości od w8 na tył do b5 quattro ???? jak z ręcznym ? jak z wahaczem nie zawadza ?
-
czy 235/45/18 ET 35 wejdą do A4 B5 1.8 T Q
siema, a obcierało Ci to ? mam felgi 18x8,5 et 38 i zastanawiam się co brać - 225/40 czy 235/40 - żeby dało się jeździć np w 3-4 osoby i nie klepać błotników pozdr
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
how much i czemu tak drogo ? ps te z passka W8 są inne ? mam na myśli zacisk
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Panowie pytanie mam, do a4 b5 1998 w Q , zaciski TYŁ od s4 b5 polift tj wentyl 256 mm pasują p&p ? pozdrawiam m.
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
napisałem że podtoczenia na tarczę przy docisku LT nie trzeba robić, a przy dosku z RSa już tak bez znaczenia już wiem w czym rzecz, Pan z Radomska ogarnie to koło tak żeby było ok, zobaczymy czy będzie nałożony pierścień czy jakieś inne rozwiązanie, ma to kosztować 500 pln zrobię foty jak już będzie ready pozdr
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Kolo od 1.4 tdi zakladaja tylko do 1.8t. Poprzecznych? Przekolkowanie nie ma tu nic wspolnego z tym czy pasuje czy nie. Tylko przy docisku LT nie musisz robic podtoczenia pod tarcze, w docisku z rs a. Owszem. Stad kolo z fabi piwinno byc lepsze bo nie jest plaskie, ale jak nie pasuje to sprawa sie rypla Niech sie wypowie Marcin lub Dev Ps bedzie caly komplet z rs4 b7
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
uparłem się jednak na to sprzęgło od rs4 b7, porównywałem z rs4 b5 i poza mocniejszym słoneczkiem są praktycznie takie same. Chcę mieć komplet od jednego auta, ktoś tu pisał że założył od rs4 b5, czyli musiał głębiej osadzić tarczę w jednomas. marcindlug, Ty chyba podrzucałeś fotę koła z podcięciem pod tarczę... Pytanie z czego był ten jednomas, z 1.4 TDI ? bo widzę że one nie są płaskie jak np w przypadku 80tki
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
a opcja VALEO pod rs4 b5 z jednomasem pasuje do p&p ? nr Valeo 835091 bo jeżeli jednomas pasuje to nie ma co kombinować tylko wziąć taki zestaw.
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
no właśnie nr sachs się różnią pomiędzy b5 a b6-b7 ( tam było 4,2 V8) , a poglądowo wyglądają prawie tak samo chyba zamówię od rs4 b5 i porównam ze swoim od b7 macie może kontakt do Otoczaka ? p.s jednomas od czego najlepiej w sensie wagi ? ode lżyć go jeszcze?
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
mam sprzęgło tj docisk + tarcza z rs4 b7 240mm montował ktoś coś takiego do b5 1.8T ?
-
[B5 AJL] 1.8 TQ by maly__Szuuu never ending story;)
zobaczymy, zamówiłem serwo z pompą od s4 99r.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a s4 przed liftem ? nie trzeba przerabiać ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
to może i ja zapytam czy serwo z pompą od s4 99r podjedzie do mojego AJL 98r ?
-
[B5 AJL] 1.8 TQ by maly__Szuuu never ending story;)
ma być ori tak jak z fabryki wyjechało kojarzy ktoś czy serwo z pompą od s4 podchodzi p&p ? bo te moje hamulce powinny być lepsze, pedał miękki i mocno dusić trzeba :>
-
[B5 AJL] 1.8 TQ by maly__Szuuu never ending story;)
nie są emblematy
-
[B5 AJL] 1.8 TQ by maly__Szuuu never ending story;)
to jest inny srebrny, stworzony z własnej receptury, bez dodatków - to czysty srebrny pigment
-
[B5 AJL] 1.8 TQ by maly__Szuuu never ending story;)
uff długa walka, najpierw rozbiórka... Potem, darcie tam gdzie trzeba i w podkład na 2 tygodnie... drobne poprawki przy okazji rozbiórki... i wreszcie jest ! tu jeszcze bez listew progowych i bez polerki... ale z nowymi oryginalnymi listwami na drzwiach
-
Uszczelniacze tylniego dyfru HELP !
sprawdź luz na flanszach, ja założyłem nowe i cieknie dalej, bo flansza ma luz i pracuje góra dół. obecnie wymieniam kpl 5 łożysk (wszystkie w tylnym dyfrze)