Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] 1.8 TQ by maly__Szuuu never ending story;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mojego rodzynka zakupiłem we wrześniu 2013 roku, jak to z rodzynkami bywa, był to jeden jedyny w takim setupie na Alledrogo.

Srebrzyste b5 sedan 1.8 T quattro 180KM w przyzwoitym wyposażeniu.

Zaczęło się od pełnego przeglądu z paskami łańcuchami hamulcami i całą masą innych gratów aby zapomnieć o wszystkim na kolejne lata.

Jako że turbo w drodze do domu powiedziało PA PA (brak smarowania - zatkany przewód) od razu wskoczyło do środka rozwiercone K03s.

Pierwsze hamowanie na serii wykazało 179KM.

Przyszedł soft, a po nim 203KM

Następnie wydech 2,75 z DP 3'' duże IC TIP i wtryski.

Ale zaraz po tym brakowało mocy jeszcze bardziej :)

Latem tego roku wjechało TD04 po rozwiercie na 19T

Kolejne wtryski i kolejny soft, nie hamowałem obecnie ale powinny być okolice 300 ;)

Z dodatków wskoczyły:

17'stki ATS DTM i nowe opony FALKEN

Xenon ori S4 udało się znaleźć dzielony :)

Do zrobienia z zewnątrz został jeszcze lakier, bo jest nie zadowalający :(

na początku było tak:

ef5de66ff1d35a8cmed.jpg

obecnie jest tak:

390690134028d253med.jpg

1bec612668e2b5aemed.jpg

Edytowane przez maly_sz

Opublikowano

Zrob jakies normalne zdjecia bo po tych uja widac

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

jest szansa na jeszcze…

c45e98e5d0d83e95.png

Opublikowano

no ladnie :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Opublikowano

Nooo ja tam widze na naczepie w tle jakis fajny gabaryt.Dodaj fotki bo malo strasznie ich a auto ciekawe

Opublikowano

nagraj cos do 180-200 ;) bo takie do 100 to praktycznie duzo nie daje

Opublikowano

No ładnie wyrywa do przodu :)

eh panowie skąd wy macie fundusze na takie mody :):decayed: hehe



Przyszedł soft, a po nim 203KM

Następnie wydech 2,75 z DP 3'' duże IC TIP i wtryski.

moje najbliższe marzenie które chyba szybko sie nie spełni

tylko w 2 kolejności :)

Opublikowano
  • Autor

się kocha… się ma ;)

Opublikowano

haha :grin: coś może i w tym jest

ale żeby to było takie łatwe :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

z nowych rzeczy to...

4 tłoczkowe brembo i superleggery

40e69370a21a.jpg

c0c4c90af69e.jpg

5717a592ba2f.jpg

f4d9543ee243.jpg

Edytowane przez maly_sz

Opublikowano

Teraz szykuj tył :wink:

Opublikowano
  • Autor

o nie nie :) zostawiam go w spokoju, to nie RS4 :P

Opublikowano

Ale od RS4 wsio jest p&p

Opublikowano
  • Autor

cały tył jest p&p - tylko jak go znaleźć :) rs4 b5 jak na lekarstwo...

Opublikowano

Wiem, ...ujowa sprawa.

mozesz zapodac z S4ki z dystansem na tarcze 269 lub 280mm

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

mam spory problem z EGT, na końcu 3 biegu łapie okolice 1000'C, na 4 dalej nie ciągnę bo nie chcę popłynąć...

miał ktoś podobnie ?

Opublikowano

Bardzo ladne autko, co wymieniales/dodawales poza turbem przy modzie? Jakies modyfikacje silnika czy seria ajl?

Bardzo ladne autko, co wymieniales/dodawales poza turbem przy modzie? Jakies modyfikacje silnika czy seria ajl?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

uff długa walka,

najpierw rozbiórka...

65d09c47943b.jpg

Potem, darcie tam gdzie trzeba i w podkład na 2 tygodnie...

1b4977e107d4.jpg

eeb02e6238b7.jpg

drobne poprawki przy okazji rozbiórki...

35bab2e349d2.jpg

i wreszcie jest !

tu jeszcze bez listew progowych i bez polerki...

0f73caf28d94.jpg

ale z nowymi oryginalnymi listwami na drzwiach :)

Edytowane przez maly_sz

Opublikowano

:wink: gitara

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.