Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stuk przy mocnym skręcie w lewo


kanapka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, panowie może miał ktoś podobny problem, otóż przy mocniejszym ruchu kierownicy przy skręcie w lewo słychać z prawej strony mocne uderzenie pojedyncze. Kiedy wolno wchodzę w zakręt nic nie słychać, natomiast gdy przy prędkości do 10 km/h przy wykręcaniu z parkingu o 180 stopni prawa strona jak gdyby nie szła równo po łuku tylko wężykiem. może ktoś coś podpowie zanim pojadę do mechaniora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem to samo u siebie w audicy nie dawno . A patrzyłeś na podniesionym przodzie kręcąc kierownicą ? umnie stabilizator był j**nięty jedna guma przetarta i gwint w mocowaniu stabilizatora był przekręcony stąd te stuki puki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kanału się nie obejdzie . Musisz wejść i sprawdzić cały zawias , może coś będzie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie może miał ktoś podobny problem, otóż przy mocniejszym ruchu kierownicy przy skręcie w lewo słychać z prawej strony mocne uderzenie pojedyncze. Kiedy wolno wchodzę w zakręt nic nie słychać, natomiast gdy przy prędkości do 10 km/h przy wykręcaniu z parkingu o 180 stopni prawa strona jak gdyby nie szła równo po łuku tylko wężykiem. może ktoś coś podpowie zanim pojadę do mechaniora.

Udało Ci się to wyeliminować, bo u mnie jest taki sam objaw i byłem u mechanika, który wszystko sprawdzil i powiedział ze geometria to srawdzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...