Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AFN po chipie trubo pózno wstaje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ostatnio zachipowałem audi u ciahciah'a jestem bardzo zadowolony ale po logach doszliśmy ze trubo troche pózno wstaje. Weżyki szczelne gruszka też, geometria czyszczona jakis czas temu podcisnienie na gruszcze podczas BS 011 w granicach 0,7-0,8. Nie czuć tego tak bardzo podczas przyspieszania ale jednak za pozno wstaje oto logi.

Przed Chipem;

http://vaglog.pl/log_192009.html

http://vaglog.pl/log_192010.html

http://vaglog.pl/log_192011.html

http://vaglog.pl/log_192012.html

http://vaglog.pl/log_192013.html

http://vaglog.pl/log_192014.html

Po chipie

http://vaglog.pl/log_193188.html

http://vaglog.pl/log_193189.html

http://vaglog.pl/log_193190.html

http://vaglog.pl/log_193191.html

http://vaglog.pl/log_193192.html

http://vaglog.pl/log_193193.html

i 011 wczorajsze

http://vaglog.pl/log_193142.html

Opublikowano

Wciśnij gaz do końca natychmiast (bo tutaj od 25 do 100% zajmuje Ci to 3.5sekundy...) i wtedy zaloguj grupę 10+11.

N75 trzeba obniżyć po całości, bądź deczko skrócić sztangę - niektóre egzemplarze tak właśnie mają, pomimo dobrego podciśnienia wypełnienie na poziomie 60% i lag z dołu, słaba reakcja na gaz etc.

Kąt, paliwo, boost (jak się wkręci) bardzo ładnie,

Pozdr

Opublikowano
  • Autor

Gdy wcisne gaz do konca przy 1500obr to od razu prawie skacze na 3000obr i dopiero tak jakby przyspiesza. ostatnia log ,,wczorajszy" jest z gazem w podłodze od 1500obr

Opublikowano

to zmien opony na lepsze alba na 4 biegu zrob loga

Opublikowano

Gdy wcisne gaz do konca przy 1500obr to od razu prawie skacze na 3000obr i dopiero tak jakby przyspiesza.

No to raczej sprzęgło się skończyło, tuner nic nie mówił w tym temacie ?

Opublikowano
  • Autor

Nie mówił bo chipa robił po logach, aa i zapomniałem dodać że to jest 4biegowy automat :D

Najlepiej to nagram filmik i sami zobaczycie.

Edytowane przez redshadow123

Opublikowano

zapomniałem dodać że to jest 4biegowy automat :D

To jak będziesz dawał z dołu zrobi kickdown, dlatego takie logi są a nie inne.

Rób logi od 2400-2500obr na tipie 3bieg wtedy nie powinien go już zredukować.

Opublikowano
  • Autor

Jednak to nie kickdown ani sprzegło, po prostu samochód sie w tym czasie zle odpycha dlatego nie czuć przyspieszenia.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.