Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 Avant] Wyrobione oparcia przednich foteli.


bartekkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z przednimi fotelami. Na początku miałem problem z siedziskami miały luzy na pinach unoszących góra dół. Ten problem rozwiązałem wyciełem piny i wstawiłem śruby w ich miejsce wszystko działa. Ale dodatkowe luzy ma jesZcze oparcie foteli otóż przy złapaniu za oparcie ruszają się one przód tył czuć że gdzieś jest luz że tak się "gibają". Wydaje mi się że luz gdzieś jest na łączeniu fotela i siedziska a dokładniej przy pokrętle regulującym oparcie. Dodatkowo jadąc po jakiś nierównościach słychać jak drgają zagłówki też w obydwu fotelach jest to dosyć irytujące jak go przytrzymam to nie słychać jak drży jak puszcze to już słychać. Czy można coś zrobić z tymi objawami? Prosze o pomoc w rozwiązaniu problemu.


Nikt z was nie miał problemu z gibającym się oparciem fotela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też się giba jeszcze przy ruszaniu jest taki charakterystyczny dźwięk jak by ktoś siadał na starej kanapie :D patrzyłem to na nitach nie mam luzu aż takiego jak się rusza oparcie względem siedziska.

I co nikt nie miał więcej takiego problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy oparciu lubi pękać pręt od lędzwi i jest wtedy taki dziwny dzwięk mozesz sprawdzić czy jest cały zdejmując plastikową osłonę z oparcia fetela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...