Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kupiłem Yatour'a.Podłączyłem i nie gra cały tył włącznie z subwooferem.Pomocy


Lukas90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jak wyżej w temacie.Kupiłem Yatour'a (zmieniarka cyfrowa usb) do radia Navi Plus.Wsztstko ok tylko nie gra cały tył??Co może być przyczyną???Podłączyłem starą kostkę,która była w radiu i wszystko gra (bez zmieniarki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie ma innej opcji.podłączyłem według schematu.chyba,że ktoś coś kiedyś przerabiał...na starej kostce wszystko gra tak jak być powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejściowka musi być w takim razie do d*py i nie przechodzi prawidłowo sygnał do wzmacniacza na tył. Wzmak idzie jedną z tych kostek (żółtą albo zieloną, nie pamiętam). Trzeba sprawdzić przejściówkę po kabelkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie działa tył...a próbował ktoś z Was takie coś aby rozłączyć oryginalną czarną kostkę (odciąć w miejscu gdzie się kończy 8 pinów)zostało by 12 i tą nową kostkę (niebieską) podłączyłbym do radia (gra przód),a czarną (12 pinów tą odciętą ori) podłączyć w pozostałe 12 pinów w radiu i może odezwałby sie tył bo już nie mam pomysłów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% masz problem z tą przejściówką.

Zawsze pozostają Ci dwa wyjścia - do kostki 20 Pin wstawić piny ze zmieniarki, ale to słabe rozwiązanie, bo po bezinwazyjnie nie wyciągniesz wówczas zmieniarki z auta. Możesz też uciąć tą kostkę 20 Pin i zamontować tak, jak zaproponowałeś (niebieska zmieniarka oraz żółta i zielona na sterowanie tyłem oraz canami do licznika). Spróbuj może kupić inną przejściówkę, bądź reklamować obecną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na fotę i powiedz czy masz tak samo podłączone jak u mnie.

003.jpg

Niebieską kostkę z przejściówki trzeba wypiąć a wpiąć w te kolorowe niebieską ze zmieniarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Kolego Fido.Miałem tak samo jak Ty podłączone i tył sie nie odzywał...Zrobiłem tak jak proponowałem (podzieliłem starą kostkę,przeciąłem) i mam podłączone teraz niebieską w radiu oraz na pozostałe piny jest "stara" czarna kostka i wszystko gra.Tzn. w radiu mam wpięte niebieską i zamiast zielonej i żółtej jest czarna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś nie kontaktowało w adapterze.

Możliwe że trafiła ci się wadliwa sztuka.

Trzeba było przelecieć ją miernikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...