Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 2.4 v6 cabrio automat


pcmirek

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odnośnie skrzyni biegów automatycznej bo chce zakupic auto a4 b6 2.4 V6 rocznik 2002/2003 i czy to jest multitronic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie skrzyni biegów automatycznej bo chce zakupic auto a4 b6 2.4 V6 rocznik 2002/2003 i czy to jest multitronic ??

U mnie jest multitronic. A4 b6 avant 2.4 V6 produkcja 30 grudzien 2001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przechodzi w tryb awaryjny na zimnym silniku. Jestem w trakcie ustalania przyczyny dam znać jjak będę coś wiedział. Prawdopodobnie z oszczędności na wymiane oleju w skrzyni sam jestem sobie winien (chciałem przejeździć do wiosny bez znajomości kiedy była ostatnia wymiana).

Co do moich małych rad.

Skrzynia jest bardzo komfortowa, jeździ się z nią świetnie. Jeśli masz ciężką nogę i chcesz cisnąć to odradzam multitronica bo z mojego wywiadu wynika że średnio znosi na dłuższą metę duże momenty obrotowe. Ja zaryzykowałem z powodu relatywnie niskiej ceny i dobrego stanu. Lubię jeździć komfortowo z pomrukiem V6 w tle ;) i świadomością zapasu mocy. Jeśli się na nią zdecydujesz musisz pamiętać o regularnej wymianie oleju. Wg moich danych co 60 000 km.

Pamiętaj, że multitronic jest to najdroższym elementem w samochodzie.

Ps. Z ciekawości jaki przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce gdzieś tak z 2003 2004 r kupić ale właśnie dowiaduje się na temat skrzyń a niby w cabrio jest inna ale nie wiem właśnie jaka lepsze tip tronic ale nie wiem od którego roku montowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...