Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lektor do MMI 3G BASIC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Dziś jeden gostek zaproponował mi zmianę lektora na PL w MMI 3G LOW/BASIC.

Podobno jest dostępny od tamtego tygodnia. Czy aby na pewno ?


Opublikowano

Kurcze stracilem rachube czasu , chyba go posiadam od roku :):banan:

Opublikowano
  • Autor

.... 30 min ... I JEST!!! - piękny głos kobitki z navi. A już myślałem, że to następni naciągacze. Pozdrawiam

Opublikowano

a ile $$$

Opublikowano
  • Autor

400 NLP

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Gdzie wgrywałeś tego lektora?

Czy można jakoś zmienić lektora chociaż na angielskiego? Rozumiem że polski to tylko mod.


Udało mi się zdobyć płytę z dodatkowymi językami (lektrami mam nadzieję). 162MB po rozpkowaniu. W środku są foldery: de_DE, en_GB, en_SA, es_ES, fr_FR, it_IT, nl_NL. W nich osobne pliki ISO. Do wgrania języków używa się całej płyty czy tych pojedynczych folderów?

Wgrywa się jak aktualizację systemu?

Opublikowano
  • Autor

Gdzie wgrywałeś tego lektora?

Czy można jakoś zmienić lektora chociaż na angielskiego? Rozumiem że polski to tylko mod.

Udało mi się zdobyć płytę z dodatkowymi językami (lektrami mam nadzieję). 162MB po rozpkowaniu. W środku są foldery: de_DE, en_GB, en_SA, es_ES, fr_FR, it_IT, nl_NL. W nich osobne pliki ISO. Do wgrania języków używa się całej płyty czy tych pojedynczych folderów?

Wgrywa się jak aktualizację systemu?

Nie wiem kolego. Ja zapłaciłem kaskę za lekcia (zresztą przyjemna laseczka). To wiedza tajemna .... ale zapytaj może ktoś Ci coś podpowie

Opublikowano

W tym niema lektora PL

Opublikowano

Pewnie że nie ma. Potrzebuje angielskiego. Nie ma po co płacić kilka stów za polskiego...


No i udało się. Jak się wie jak zrobić to nie problem.

Już mam angielskiego lektora.

Pytanie czy mogę wstawić tutaj CD z językami i zrobić instrukcję bez łamania regulaminu?

Opublikowano

Pytanie czy mogę wstawić tutaj CD z językami i zrobić instrukcję bez łamania regulaminu?

Oczywiscie :hi: tylko wrzuc na jakis serwer co by nie znikneło za chwile .

Opublikowano

cena lektora to 200zl wiec niema tragedi

Opublikowano

Gdzie wgrywałeś tego lektora?

Czy można jakoś zmienić lektora chociaż na angielskiego? Rozumiem że polski to tylko mod.

Udało mi się zdobyć płytę z dodatkowymi językami (lektrami mam nadzieję). 162MB po rozpkowaniu. W środku są foldery: de_DE, en_GB, en_SA, es_ES, fr_FR, it_IT, nl_NL. W nich osobne pliki ISO. Do wgrania języków używa się całej płyty czy tych pojedynczych folderów?

Wgrywa się jak aktualizację systemu?

Czy wersja softu w mmi ma znaczenie co do lektora en z tej płyty. Mam teraz K0257 i mapy 2015

Opublikowano

Płyta to 4G0-919-884 E.

Ja instalowałem z 257 i 2014. 2015 mają chyba tego samego lektora.

Zawsze można pobawić się w podmianę plików dźwiękowych. Lepsze to niż płacić tyle za samego lektor :)

Przez weekend będę jeździł to przestestuje ostatecznie mapy i lektora. Wtedy zrobię instrukcję i wstawkę.

Opublikowano

Płyta to 4G0-919-884 E.

Ja instalowałem z 257 i 2014. 2015 mają chyba tego samego lektora.

Zawsze można pobawić się w podmianę plików dźwiękowych. Lepsze to niż płacić tyle za samego lektor :)

Przez weekend będę jeździł to przestestuje ostatecznie mapy i lektora. Wtedy zrobię instrukcję i wstawkę.

Ta płyta dodawana była do auta razem z mmi chyba

41iq9.jpg

Opublikowano

No tak. Masz rację. Nie miałem tej płyty. Nikt nigdzie o tym nie pisze. Każdy tylko polecam wgranie polskiego lektora za 300-400. Z płyty można załadować np angielskiego. I już po problemie. Przynajmniej dla mnie.

Poniżej Link do takiej płyty:

- nagrywamy na płytę CD

- odpalamy nawigację

- wkładamy CD

- przycisk INFO

- w opcjach języka wybieramy preferowany i potwierdzamy załadowanie

- cały proces to ok 5min

Opublikowano

Ja dostałem taką płytę w zestawie z DVD navi na opakowaniu jest instrukcja jak zmienić język.

The language can be changed via the menu language function in the Setup menu (Settings)

Choose the desired language in the setup menu.

Once the selection has been made, the MMI asks you to put the CD into the CD/DVD drive

U mnie języki dostępne to: English, German, Dutch, Spanish, French, Italian, Portuguese, Russian

Opublikowano

Na K0257 z mapami 2015 działa lektorka po angielsku.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam ta płytę z końcówka 884N

U mnie jest podmieniony język z angielskiego na polski czyli w ustawieniach wybieram sobie english i mam polską babkę.

Wersja softu 257

Opublikowano

A możesz wrzucić linka?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.