Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kotrolki abs i wykrzyknik


karyl95

Rekomendowane odpowiedzi

Audi a4 b5 96 r 1.6 101 km benzyna+lpg

Witam, mój problem polega na tym że auto potrzebuje przeglądu a z tymi kontrolkami nie przejdzie go pewnie.z braku pieniędzy na zrobienie abs-u zwracam się z prośbą o pomoc jak na przegląd wyłączyć te kontrolki chodzi mi jakiś bezpiecznik (tylko jaki??) Bo jeśli chodzi o rozbieranie licznika w celu wyjęcia lamki to nie dziękuje niechce tego robić coś mniej inwazyjnego i vag też odpada ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza wyjęciem żaróweczki nie zrobisz nic. Poza tym co powiesz jak diagnosta zapyta dlaczego nie świecą kontrolki po załączeniu stacyjki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:mogły się spalić.....a licznika nie potrafię wyciągnąć

No właśnie :)

No jeśli naprawdę nie da się nic więcej to będe musiał to zrobić tylko narazie nie mam pieniędzy ide pracować :D dzięki za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być złośliwy ale akurat spaliły się dwie i to obie od układu hamulcowego? Dociekliwy diagnosta wyczai że coś jest nie tak i powie że nawet nie wiadomo czy ABS działa i bedzie chciał sprawdzić.

Jedź na przegląd normalnie, najwyżej dostaniesz kartkę dopuszczającą jazdę przez tydzień lub dwa - czyli czas na usunięcie usterki.

Przypuszczam jednak że Twoje audi zaliczy przegląd. Nie jest to rażąca usterka czy zaniedbanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może trzeba tylko sprawdzić odległość czujników ABS od koronki i ew.ustawić. To nic nie kosztuje tylko trochę chęci i czasu.Sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam temat czy jesli wyjme zarowke od abs to wykrzyknik zniknie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To da sie cos zrobic zeby zniknął wykrzyknik pròcz naprawy i vaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się, tylko naprawa układu. Nawet VAG-iem nie naprawisz tylko ewentualnie się dowiesz co jest zepsute. Najprawdpodobniej padł ci któryś czujnik abs, wymienisz go we własnym zakresie a kosztuje on mniej niż jedno tankowanie.

Edytowane przez wojtek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...