Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nakladka/uchwyt drzwi przednich - wymiana.


de_montesquieu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy aby wymienic ponizej przedstawiony element, musze sciagac cala tapicerke drzwi? Moj uchwyt nie jest w zlym stanie, ale ma kilka rysek, pomyslalem, ze jak juz mam wszystko robic na tip - top, to i tym sie zajme.

http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/47/33/69/30/4733693076

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ściągnąć tapicerkę i odkręcić uchwyt. Nic skomplikowanego i szybka robota. Generalnie odkrecasz śruby i zdejmujesz boczek to się robi szybko i łatwo się go składa, jest dobrze spasowany. Tylko uważaj aby nie połamać spinek tych u dolu przy zdejmowaniu. 1 to nic jak ulamiesz, nie będzie widać. Grunt aby nie połamać więcej. Chwyc za uchwyt, pociagaj do siebie i zaczynaj od gory go zdejmowac. Generalnie jak zrobisz to z głową i nie będziesz się szarpać jak z teściowa to wszystko idzie gładko. Swój ściągalem 3 razy. Raz wymieniałem szybę, złożyłem ale zapomniałem podpiąć linki do klamki? znowu zdjalem. Za 2 dni padł mi przełącznik szyb?? i od nowa robota+ odkrecałem uchwyt. Ale w tym modelu audi zrobiło to przyjemnie i zero problemu ze spasowaniem. W A3 8l juz było z gorszych materiałów.

Edytowane przez gsekulski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym razie warto sie zaopatrzyc w kilka spinek w razie wu jakby sie polamaly [emoji16]

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...