Skocz do zawartości
IGNOROWANY

biksenony problem


yeti_1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów ze światłami ksenonowymi w moim A4B8

Mam jeden problem z moimi biksenonami, otórz czasami świecą tak wysoko jakby samopoziomowanie nie działało a żaden komunikat nie jest w tm czasie wyświetlany na fis-ie. Czasami gdy posadzę w uruchomionym już samochodzie i włączonych wczesniej światłach mijania na tylnym siedzeniu 2 dorosłe osoby i wrzucę coś do bagażnika mam wrażenie że światła nie poziomuja sie same, tzn świecą aż do połowy drzew, czyżby możliwość ich opuszczenia jest już krańcowa??. Moim zdaniem powinny się one zaadaptować do obecnego obciążenia i z automatu się obniżyć a tak nie jest. Gdy natomiast wyłącze silnik i uruchomie go ponownie z wspomnianym wyżej obciążeniem światła świecą normalnie i jest OK, tzn światła opuszczą się i wypoziomują i świecą normalnie nie oślepiając nikogo. Nie rozumiem tego i nie wiem czy coś jest nie tak, czy tak powinno być aczkolwiek oślepianie jadących z przeciwka jest naruszeniem przepisów drogowych, za co moge utracić dowód rejestracyjny. Na badaniach technicznych co roku auto przechodzi test wysokości świateł-są one w określonej normie i diagnosta mówi że jest OK. Zauważyłem rówież, że czasami gdy włączam światła przy normalnym obciążeniu lub nawet bez obciążenia (ja sam w samochodzie) światła nie opuszczają się i nie poziomują tylko od razu świecą takjakby nie było potrzeby ich ustawiania, jade i światła świecą normalnie na dołkach się podnoszą a na wzniesieniach opuszczają czyli wszystko nivy działa OK, czy któryś z kolegów mógłby cos podpowiedzieć w tym temacie, czy może też tak ma. Dpodam że żaden błąd się nie wyświetla po podpięciu VAG-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie po wizycie w ASO....
Lampy nie robią testu samopoziomowania i pewnie nie obniżą się jak załaduje bagażnik :/
Ciekawe co ASO namotało ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...