Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grubo z tymi dekorami, A co do lakieru ly9b polecam przelecieć po myciu black holem poorboysa. wystarczy nałożyć i po 5 minutach zetrzeć mikrofibrą. Efekt kozak. Utrzymuje się krótko ale warto. Butelka 0.5l starcza na bardzo długo.

Opublikowano
  • Autor

A co do lakieru ly9b polecam przelecieć po myciu black holem poorboysa. wystarczy nałożyć i po 5 minutach zetrzeć mikrofibrą. Efekt kozak. Utrzymuje się krótko ale warto. Butelka 0.5l starcza na bardzo długo.

Mówisz i masz :P

20161230_202658.jpg

Na to jeszcze daję ten wosk soft99

Opublikowano

Przez ten wosk jakoś dluzej się utrzymuje efekt?

Opublikowano
  • Autor

Tak. Efekt się dłużej utrzymuje i robi fajne kropelkowanie. Po deszczu woda sama spływa z auta.

Przez ten wosk jakoś dluzej się utrzymuje efekt?

efekt predator po black hole + soft99 :D

20160417_164051.jpg

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Też mam te felgi. Jak dla mnie jedne z lepszych :). Tylko to ET mogłoby być inne bo za bardzo chowają się w nadkola. Ja mam na tył dystans 13mm przód bez..

Dokładnie. O ile wzór felgi jest ok to jej et 47 szpeci bryłę auta. Jak dla mnie teraz jest ok nic nie przyciera nawet z pełnym stanem osób w aucie. Koła ładnie wypełniają nadkola i wcale nie jest to osadzone po bandzie.

Z końcem roku wpadło jeszcze parę pierdołek

Popielniczka

Dla mnie bardziej kubek na duperele :wink:

20161223_124540.jpg

Poliftowe kratki nawiewów i dekory black piano

20161230_114113.jpg

20161230_114237.jpg

20161230_114222.jpg

:banan3::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Było sprzedawać ? ...:)

Opublikowano

dekory pierwsza klasa , od zawsze black piano mi sie podobał :kox:

Opublikowano
  • Autor

dekory pierwsza klasa , od zawsze black piano mi sie podobał :kox:

Dzięki :)

Szczotkowane alu. było ok ale te jednak podbijają na wyglądzie środka

Opublikowano

Piano black robi robotę bez dwóch zdań :wink:

Opublikowano

Też mam te felgi. Jak dla mnie jedne z lepszych :). Tylko to ET mogłoby być inne bo za bardzo chowają się w nadkola. Ja mam na tył dystans 13mm przód bez..

Dokładnie. O ile wzór felgi jest ok to jej et 47 szpeci bryłę auta. Jak dla mnie teraz jest ok nic nie przyciera nawet z pełnym stanem osób w aucie. Koła ładnie wypełniają nadkola i wcale nie jest to osadzone po bandzie.

Z końcem roku wpadło jeszcze parę pierdołek

Popielniczka

Dla mnie bardziej kubek na duperele :wink:

20161223_124540.jpg

Poliftowe kratki nawiewów i dekory black piano

20161230_114113.jpg

20161230_114237.jpg

20161230_114222.jpg

:banan3::thumbup1:

możesz oddać bez dopłaty :decayed::P

pokryję przesyłkę :grin:

Edytowane przez skotmen

Opublikowano
  • Autor

Hehe

Zastanowie się :P

Piano black robi robotę bez dwóch zdań :wink:

Robi :)

Opublikowano

chłopok idź to ściąg jutro z ran, będzie kurier :naughty:

jakoś to przeboleję żeś odddoooooł :decayed:

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

Zapomniałeś założyć piano w konsoli środkowej?

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałeś założyć piano w konsoli środkowej?

Nie, nie zapomniałem. Jakoś czasu i weny nie było. Ze środkowym jest trochę więcej zabawy bo tunel do zdjęcia. Dekor leży w pudełku i czeka na swoją kolej :)
Opublikowano

Co do felgi 18 z ET47 no to dlaczego nie wybierzecie od a5. Wygląd ten sam, a et 29 :) Tutaj macie nr. 8T0 601 025 S. Wygląda tak:

e3poixp.jpg

Edytowane przez Grohu

Opublikowano
  • Autor

Co do felgi 18 z ET47 no to dlaczego nie wybierzecie od a5. Wygląd ten sam, a et 29 Tutaj macie nr. 8T0 601 025 S. Wygląda tak:

A no pewnie dlatego, że już na takich felgach kupiłem auto. I jeszcze bardzo się mi nie upatrzyły.

Jeżeli miałbym kupować felgi tylko dla samej zmiany et, na pewno wybrałbym już inny wzór.

Co innego jakbym ich nie miał a szukał właśnie tych. Wtedy z pewnością padłoby na A5 z et 29 :wink:

Edytowane przez krystian3769

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Piękny Avant .. :wink: 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, xBladex napisał:

Piękny Avant .. :wink: 

Do pięknego to mu trochę brakuje... 

Coś tam się powoli dzieje :)

Opublikowano

Mi już wystarczy to co wiedziałem w Rzeszowie.. a jak widzę po fotach że 20cali będzie to już całkiem odjazd.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, xBladex napisał:

Mi już wystarczy to co wiedziałem w Rzeszowie.. a jak widzę po fotach że 20cali będzie to już całkiem odjazd.

Projekt cały czas w budowie ...

Jak skompletuje jeszcze parę brakujących gratów to może w tym roku będzie cieszymorda :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.