Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM CAGA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

^

Edytowane przez Marex_A4

Opublikowano

Co to za trup :decayed: może jakiś opis tego golasa :P

Opublikowano

Co to za trup :decayed: może jakiś opis tego golasa :P

Sam jeździ audi 80 a kurde krytykuje a4 :D

Weź se wymień tego swojego trupa :D Bo się rozleci.

Opublikowano

Co nie zmienia faktu, że jakiś skromny opisik by się przydał :jerk:

Opublikowano

chppi.jpg

Opublikowano

No prezes się w końcu pochwalil. To u niego z Andrzejem wozimy trumny :-D . Marek napisz ze to je moi padło a gole to mom ze aż ganba sie chwolic ;-)

Opublikowano

4kwk7c.jpg

http://i61.tinypic.com/26270k1.jpg[/img

16c9npt.jpg

26270k1.jpg

byś się posprzątał to auto :decayed: jutro wpadni po odbiór tego golasa :P

Edytowane przez srb38vx

Opublikowano
  • Autor

4kwk7c.jpg

http://i61.tinypic.com/26270k1.jpg[/img

16c9npt.jpg

26270k1.jpg

byś się posprzątał to auto :decayed: jutro wpadni po odbiór tego golasa :P

Oczywiscie jutro moje cudo odbieram :banan: Andrzejku :wink:

Opublikowano

Cudo :eusathink::eusathink::grin: poczytej się wątki B8 tam są rodzynki :kox: pośli mi z 20 patyków to coś tam zrobimy z tym twoim golasym :decayed::doh:

Opublikowano
  • Autor

^

Edytowane przez Marex_A4

Opublikowano

Cudo :eusathink::eusathink::grin: poczytej się wątki B8 tam są rodzynki :kox: pośli mi z 20 patyków to coś tam zrobimy z tym twoim golasym :decayed::doh:

Stare dobre czasy

2wf0h80.jpg:)qyxxu1.jpg

O moje B7 :shock3::shock3::co::thumbup:

Opublikowano

z nudów poszedłem trochę auto przegonić i po drodze natknąłem się na to auto

2db4cpj.jpg

2zew101.jpg

i ku mojemu zdziwieniu autem nie jechał właściciel a

f9xs2.jpg

widzę Marek, że tam u was wszyscy jeżdżą wszystkim co stoi na podjeździe przed domem :facepalm::grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Main ty kablu :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

z nudów poszedłem trochę auto przegonić i po drodze natknąłem się na to auto

2db4cpj.jpg

2zew101.jpg

i ku mojemu zdziwieniu autem nie jechał właściciel a

f9xs2.jpg

widzę Marek, że tam u was wszyscy jeżdżą wszystkim co stoi na podjeździe przed domem :facepalm::grin: :grin: :grin: :grin:

Widzisz Mariusz

nigdy nie wiesz gdzie i kiedy możesz taką śliczną audiczke spotkć :P

Main ty kablu :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::decayed:

Widze ze szalejesz :naughty::naughty:

Świerklany a potem Szałas :P :P

korzystej bo jutro zabieram :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

chłopaki jo rozumie że jesteście braćmi i się dzielicie pewnymi rzeczami. Marek możesz mu pożyczyć karawan albo skarpety, ale żebyś mu swoją audiczkę dawał :facepalm::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Opublikowano

Auto stało na placu i się marnowało :grin::grin: to mu pajęczyny przedmuchałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Auto stało na placu i się marnowało :grin::grin: to mu pajęczyny przedmuchałem :decayed:

hehe dobrze zes Andrzejku zrobił :)

chłopaki jo rozumie że jesteście braćmi i się dzielicie pewnymi rzeczami. Marek możesz mu pożyczyć karawan albo skarpety, ale żebyś mu swoją audiczkę dawał :facepalm::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

to była nagroda dla Andrzeja :brawo::audi:

Opublikowano

to mu pajęczyny przedmuchałem

Tam już dobrze wszystko wydmuchane zostało :grin:

Opublikowano

Kanister z ropą mile widziany :grin: jak przyjedziesz po auto :grin:

Opublikowano

z nudów poszedłem trochę auto przegonić i po drodze natknąłem się na to auto

2db4cpj.jpg

2zew101.jpg

i ku mojemu zdziwieniu autem nie jechał właściciel a

f9xs2.jpg

widzę Marek, że tam u was wszyscy jeżdżą wszystkim co stoi na podjeździe przed domem :facepalm::grin: :grin: :grin: :grin:

Widzisz Mariusz

nigdy nie wiesz gdzie i kiedy możesz taką śliczną audiczke spotkć :P

Main ty kablu :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::decayed:

Widze ze szalejesz :naughty::naughty:

Świerklany a potem Szałas :P :P

korzystej bo jutro zabieram :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

hehehe i właśnie dlatego zawsze mam klucze w kieszenie jak zostawiam tam auto :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.