Skocz do zawartości
IGNOROWANY

bfb +lpg nierówna praca szarpanie wypadanie zapłonu ogólnie dramat :/


kieto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi: mam problem normalnie rece mi się załamują [a4b6 1.8t +lpg bfb 163km] nowe filtry, cewki 3 ori i 1 beru, swiece, reduktor. Wtryski gazu już były valtek żółte według gaziarzy jeszcze w porzadku. Wszystko zaczeło sie od check zbyt uboga mieszanka- szybka regulacja, dwa dni bylo ok i zaczoł sie moj dramat. Auto na pb po odpaleniu na ssaniu chodzi rowno jak ruszam zaczyna przerywać, mulic, i słychac,czuć nie rowną prace po zagrzaniu jest troche lepiej brak check na desce.Na Lpg wypadanie zapłonów między 2.5 a 3.5 tys przy pedale w podłodze na każdym cylindrze. właśnie robie reset ecu poprzedni pomogl na chwile ale wtedy sprawdzalem i na pb i lpg teraz nie rusze lpg. jutro jade do mechanika z vw licze na wyczyszcenie przepustnicy,przepływki i podpiecie pod porzadnego kompa. mile widziane rady co robic. to jest mój drugi temat licze na troche wyrozumiałości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podmien cewki i świece z innego auta , jesli na pb jest ok to wina sterownika gazu, jedz do gazownika niech ci posprawdza wtryski gazowe , pozatym ze valteki to straszna kupa do tego motoru


cewki klekaja szybciej na lpg wiec pewnie pora na wymiane


jak telepie na pb sprawdz zaworek (odpowietrznik skrzyni korbowej koszt w aso 39zł) na forum sa opisy gdzie on jest i jak wymienic samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podmien cewki i świece z innego auta , jesli na pb jest ok to wina sterownika gazu, jedz do gazownika niech ci posprawdza wtryski gazowe , pozatym ze valteki to straszna kupa do tego motoru

cewki klekaja szybciej na lpg wiec pewnie pora na wymiane

jak telepie na pb sprawdz zaworek (odpowietrznik skrzyni korbowej koszt w aso 39zł) na forum sa opisy gdzie on jest i jak wymienic samemu

dzieki za szybką pomoc ;) Cewki maja dwa miesiące ori . po resecie nie wlaczalem lpg i poza delikatnym przerywaniem na ssaniu ok. wystudze auto pjezdze wieczor jak bedzie oka zaczne od wtrysków gazu dosatkowo na pb slychac w srodku buczenie pod maska wydobywa sie z okolic akumulatora :facepalm:

Edytowane przez kieto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAGa dopiero w tygodniu podepne i przy okazji ten odpowietrznik sprawdzi mechanik sam chyba nie dam rady bo mam tam reduktor i kompa lpg. Wyczyscilem przepustnice i po adaptacji z kluczyka widać dużą poprawe, na ciepłym silniku nadal delikatne wahania obrotów sprawdziłem ze odma powinna być okej korek od oleju wyciagam bez problemu lpg nie wlaczalem od resetu i problemy w sumie ustaly w tygodniu gaziarz i niech sprawdzi/wymieni porzadnie te wtryski tylko jakie jak co montowac?bo diabli wiedza co mi bedzie chciał wcisnąć

Edytowane przez kieto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...