Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LEDY przód przestały swiecić


lomak90

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie serdecznie! Mam problem z moimi oczkami od B8. Mianowicie nie święcią mi LEDy w przednich światłach, ostatnio po wyjcięciu lamp i wsadzeniu ich z powrotem działały jakies 2 dni, teraz znowu padły. W menu mam załączone Day Lights ale na trybie AUTO nie ma mowy zeby sie załączyły.

Przy okazji pytanko! Czy te ledy pełnią również funkcie świateł postojowych? Zbliża się przegląd i mogą sie przyczepić.

PS. Na kompie nie widać żadnych błędów.

Z góry dziękuję za każdą pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie świecą w ogóle. Nie ma szans w ogóle ich włączyć. Po tym jak wyciągnałem i włożyłem lampy działały chwile razem z mijania i jako postojówki. :|


A na drogowe jak przełaczysz to tez nie swiecą ?

daj scan z kodowaNia z MCE 09

Daj mi chwile na tego scana, musze sie zapoznac z tematem bo na razie średnio chytam.


A na drogowe jak przełaczysz to tez nie swiecą ?

daj scan z kodowaNia z MCE 09

Jeśli dobrze rozumiem to potrzebuje do tego komputer diagnostyczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Na kompie nie widać żadnych błędów.

pisałes ze brak błedów .

Byłem z tym u znajomego który taki komputer posiada, może juz wczesniej były błędy wykasowane i dlatego nic nie krzyczał. Byłem teraz na dole przy aucie, wyjąłem wtyczke z relektora poruszałem kablami i wpiąłem z powrotem. ZNÓW działają... czary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam podobny problem. Dziś rano zauważyłem że "wężyk" LEDowy w prawej przedniej lampie nie świeci. Próbowałem poruszać przewodami ale niestety nic. Przełączyłem na światła mijania i również nic. Nie mam możliwości teraz podpięcia auta pod komputer. Musiałbym pojechać do serwisu. Nie znam się na tych lampach więc chciałbym się dowiedzieć czy jeśli okaże się że sam LED jest uszkodzony to istnieje możliwość naprawy LED'a czy trzeba wymieniać całą lampę? A może są jakieś inne sposoby naprawy o których nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam podobny problem. Dziś rano zauważyłem że "wężyk" LEDowy w prawej przedniej lampie nie świeci. Próbowałem poruszać przewodami ale niestety nic. Przełączyłem na światła mijania i również nic. Nie mam możliwości teraz podpięcia auta pod komputer. Musiałbym pojechać do serwisu. Nie znam się na tych lampach więc chciałbym się dowiedzieć czy jeśli okaże się że sam LED jest uszkodzony to istnieje możliwość naprawy LED'a czy trzeba wymieniać całą lampę? A może są jakieś inne sposoby naprawy o których nie wiem.

Elektrokar w Raszynie ogarnia takie sprawy. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...