Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszkodzona koronka przegubu tył quattro


RinoA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, podczas wymiany czujnika ABSu w tylnym prawym kole zauważyłem uszkodzoną koronkę,pęknięta w dwóch miejscach.Przegub dobry to szkoda wymieniać.

Znalazłem na alledrogo gość ma koronki na przeguby do audi nowe,różne i oferowane przez niego pasują do mnie na przód a na tył nie wiadomo,trzeba mierzyć.Może ktoś wie czy są takie same czy nie?

Może ktoś ma luzem tylny zewnętrzny przegub od 2.8 ALG quattro 98rok i mógł by zwymiarować mi tą koronkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podczas wymiany czujnika ABSu w tylnym prawym kole zauważyłem uszkodzoną koronkę,pęknięta w dwóch miejscach.Przegub dobry to szkoda wymieniać.

Znalazłem na alledrogo gość ma koronki na przeguby do audi nowe,różne i oferowane przez niego pasują do mnie na przód a na tył nie wiadomo,trzeba mierzyć.Może ktoś wie czy są takie same czy nie?

Może ktoś ma luzem tylny zewnętrzny przegub od 2.8 ALG quattro 98rok i mógł by zwymiarować mi tą koronkę.

Witam,

Kolego przerabiałem temat niedawno. Też miałem pękniętą koronke i auto świrowało z absem podczas zwalniania. Przy prędkości 5km/h auto myślało że koło straciło przyczepność i załączało abs w efekcie można było sobie zeby wybić o kierownice. Problem banalny - pęknięta koronka abs - tył prawy. Nie chce robić reklamy nikomu na forum, więc napisz na priv to Ci wyślę aukcję od gościa u którego kupiłem koronkę za 33 zł. UWAGA! Koronki do quattro są inne niż do zwykłego B5.

WYMIARY:

ilość zębów 45

średnica wewnętrzna 64 mm

grubość 8 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Rafał,koronka już zamówiona jednak najważniejszy jest rozmiar bo sprzedawcy nie zawsze wiedzą co sprzedają.

Linka nie ma co wrzucać bo wygaśnie a najważniejsze że są wymiary. Słowa klucz: zębatka ABS koronka pierścień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...