RinoA4

• Paliwo
    PB+LPG

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia RinoA4

Reputacja

1. Siemka Przeszukałem 10 stron "układ napędowy i skrzynia biegów" i nic nie znalazłem więc pytam,bo kto pyta nie błądzi. Wymieniał może ktoś uszczelniacz wału napędowego w skrzyni biegów Tiptronic 5HP19 - wyjście wału napędowego ze skrzyni. Może ktoś ma jakiś numer uszczelniacza,jakieś wymiary? Coś czytałem jak jest w A6 ale nie wiem czy taki sam wał i rozmiary, o A4 nic nie znalazłem. Do mojego auta jest to uszczelniacz: elring 445.060 rozmiar 40x52x7 Nr aso: 01V409399A
  2. RinoA4

Podpora walu

Tak,skoro z allegro to lipa,zamiennik corteco niedostepny,to zamowilem podpore od omegi A i łozysko centralne i zobaczymy jak to pasuje. A oryginał to chyba nawet nie chce wiedziec ile kosztuje. A koszt podpory z omegi i łozysko SWAG to nie całe 100zł
  3. RinoA4

Podpora walu

Też jestem zainteresowany tematem znalazłem na allegro: http://allegro.pl/podpora-walu-audi-a4-b5-quattro-1995-2001-mocna-i5641663809.html tylko o co hoo z tym przesunięciem łożyska 70x82 ??? na różnych aukcjach jest różne przesunięcie tego łożyska. W auto-landzie jest naprzykład niedostępne tylko ASO. Sam sobie odpowiedziałem i wszystko jasne http://a4-klub.pl/index.php?/topic/177043-all-b5-drgania-po-wymianie-podpory-walu/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/231474-wymiana-podpory-walu-quattro/
  4. Dzięki za zainteresowanie tematem,do Alana już napisałem wiadomość. Ma ktoś może jeszcze jakiś pomysł co mogło się uszkodzić,wszystko oprócz zwrotnicy już wymienione. Z drugiej strony to strasznie delikatne te zawieszenia w B5. Audi 80 b3 było pancerne i jest dalej
  5. Dzięki wielkie Rafał,koronka już zamówiona jednak najważniejszy jest rozmiar bo sprzedawcy nie zawsze wiedzą co sprzedają. Linka nie ma co wrzucać bo wygaśnie a najważniejsze że są wymiary. Słowa klucz: zębatka ABS koronka pierścień.
  6. Witam wszystkich, trochę w odwrotnej kolejności ale proszę o wybaczenie. Po a4 b5 Avant 1.8 ADR jest nowo nabyte a4 b5 Avant 2.8 ALG quattro.
  7. Witam, podczas wymiany czujnika ABSu w tylnym prawym kole zauważyłem uszkodzoną koronkę,pęknięta w dwóch miejscach.Przegub dobry to szkoda wymieniać. Znalazłem na alledrogo gość ma koronki na przeguby do audi nowe,różne i oferowane przez niego pasują do mnie na przód a na tył nie wiadomo,trzeba mierzyć.Może ktoś wie czy są takie same czy nie? Może ktoś ma luzem tylny zewnętrzny przegub od 2.8 ALG quattro 98rok i mógł by zwymiarować mi tą koronkę.
  8. Witam, po uderzeniu w krawężnik prawym przednim kołem prawdopodobnie uszkodziłem zwrotnice,po wymianie wahaczy i drążków kierowniczych,koło nadal jest przesunięte o 1cm do tyłu.Myślę że ugieło się ucho zwrotnicy od mocowania końc.drążka kierowniczego bo zauważyłem zdarte zabezpieczenie w nadkolu.Uderzenie na skręconych kołach w prawo.Zwrotnica żeliwna?! nie aluminiowa. Pytanie czy zwrotnice są wszystkie takie same np.od ośki 1.8 czy diesla 1.9,tzn mocowanie przegubu,czujnik ABS wciskany? Czy muszę szukać od 2.8 quattro? Czy może ją jakoś prostować,tylko nie wiem jak i czy to ma sens.