Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie dywaniki gumowe (przód + tył) z stoperami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Poszukuję dobrych dywaników gumowych do mojej B5 FL. Otóż posiadam wersję samochodu z stoperami na przednie jak i tylne dywaniki. Rok temu kupiłem sobie z Rezaw-Plast lecz niestety co chwilę się wypinają (prawie wjechałem komuś w 4 literki - podwinął się w korku) oraz są nie wymiarowe - małe.

Z dywanikami Rezaw-Plast dostałem stopery do samodzielnego montażu - trzeba sobie samemu wyciąć dziury (gwarancja w takich sytuacjach nie istnieje) i po 2 dniach testów zostałem z nimi...

Podsumowując:
Poszukuję gumowych dywaników z zamontowanymi stoperami, tylko pewne przetestowane firmy. Tak w ogóle w ASO mają tylko na przód i jak wiadomo w ciekawych pieniądzach.

Budżet:
100zł (zbliża się wypłata więc może coś więcej będzie)

Z góry dzięki za pomoc.

Opublikowano

Popatrz za dywanikami firmy Petex.

Opublikowano

Witam!

Poszukuję dobrych dywaników gumowych do mojej B5 FL. Otóż posiadam wersję samochodu z stoperami na przednie jak i tylne dywaniki. Rok temu kupiłem sobie z Rezaw-Plast lecz niestety co chwilę się wypinają (prawie wjechałem komuś w 4 literki - podwinął się w korku) oraz są nie wymiarowe - małe.

Z dywanikami Rezaw-Plast dostałem stopery do samodzielnego montażu - trzeba sobie samemu wyciąć dziury (gwarancja w takich sytuacjach nie istnieje) i po 2 dniach testów zostałem z nimi...

Podsumowując:

Poszukuję gumowych dywaników z zamontowanymi stoperami, tylko pewne przetestowane firmy. Tak w ogóle w ASO mają tylko na przód i jak wiadomo w ciekawych pieniądzach.

Budżet:

100zł (zbliża się wypłata więc może coś więcej będzie)

Z góry dzięki za pomoc.

Ja kupiłem polskiej firmy RezewPlast i są idealnie bręcz dopasowane i nie śmierdzą. Jedynie stopery nie za bardzo chcą się trzymać oryginalnych kołków w podłodze.

Opublikowano

Wymienic stopery na ori. Kilka zl w serwisie.

Strasznie drogie te rezaw sa. Tyle co za petexa...

ja kupilem do przodu ori za szrocie za 10 zl dwie sztukini dwa petexy na tyl za 20 zl. Za.30 zl mam zaje komplet. Mega zadowolony z nich jestem.

Opublikowano
  • Autor

Orientujecie się ile kosztują ori stopery?

Opublikowano

Wymienic stopery na ori. Kilka zl w serwisie.
Dzięki za podpowiedź.

Strasznie drogie te rezaw sa.
Drogie?! Za komplet zapłaciłem ok 100 zł
Opublikowano

Petexy sa w tej cenie.

jakosc bez porownania...

Opublikowano
  • Autor

Jednak postawiłem (sprzedawca mnie przekabacił) na Rezaw-Plast znowu, lecz zamontowali mi stopery inne, niż poprzednie:

DSC_0004.JPG

DSC_0005.JPG

Jak widać w ogóle są inne, mniejsza średnica wewnętrzna (słychać charakterystyczny "klik" przy wkładaniu na swoje miejsce), jak i zewnętrzna.

Wyszło - 135zł - Gumowe dywaniki przednie i tylne + osłona tunelu + stopery + montaż

Dzięki za odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakby ktoś jeszcze miał dylematy, to ja szukałem wycieraczek Petexa. Znalazłem kiedyś jedną na szrocie, i extra pasowała. Będąc w tamtym tyg. na giełdzie rozglądałem się za nowym kompletem. Sprzedawca pokazał mi grubość PETEXA i firmy NEGRO. Faktycznie, wziąłem Negro bo jest o wiele grubsza i cięższa. Zapłaciłem 80 zł, czyli fajna cena. Pod spodem mają wypustki, i się nie suwają. Są dość dobrze spasowane, pachną jakąś wanilią, grunt że nie śmierdzą :D
http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-audi-a4-b5-1995-2001-negro-i4862713491.html
dla potomnych: wpisałem w allegro " a4 b5 negro "
Póki co, mogę je polecić, bo nie śmierdzą, są dobrze spasowane, są grube(raczej się nie przetrą), i po prostu tanie. Co będzie po zimie, się okaże ! ;)

Co do wyboru autora, oglądając wycieraczki, mówiłem sprzedawcom, że te "rezawy to tak cienkie gówno, ze pewnie szkolnymi nożyczkami rozetne :grin: "

Edytowane przez kipomek

Opublikowano
  • Autor

szczerze miałem rok rezaw w samochodzie z źle nabitymi stoperami lub złymi stoperami (sam montowałem więc może tak po partaczu :P) Przetrzeć się nie przetarły, wyglądem dalej atrakcyjnie wyglądały.

Po 10 dni po montażu i wożenia dziennie bydła do i z pracy trzymają się dalej na kołkach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.