Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyspieszenie ?


Figo1474

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mam Problem z silnikiem 1.9tdi 90km AHU W ubiegłym tygodniu zatankowałem na bocznej stacji i auto bardzo sie dławiło i muliło.Po kilknastu km dolałem 20litrów vervy i pracowało normalnie.Wczoraj jadac na autostradzie przy około 120km czuc takie minimalne szarpniecie i pozniej maksymalna predkosc z pedałem w podłodze to 135km.Wczesniej nic takiego sie nie działo.Do 2.5tys obrowow jest ok a pozniej jakby brakowało mocy.Wczesniej autem osiagałem 140km/h 150km/h spokojnie jadac po autostradzie.Na desce rozdzielczej nie wyskakuje bład.Czyzby to wina wtrysków?Wiem ze ten silnik to nie potwor lecz wczesniej nie było takich objawów Pozdrawiam dodam jeszcze ze to mój pierwszy Diesel :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie bledy pokazuje vag u ciebie nie ma zmiennej geometri lopatek także może być problem z zaworem N75 ale najpierw trzeba podpiąć kompa zrobic logi i sprawdzić bledy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nastepnym tyg dopiero bd miał czas aby podjechac na diagnostyke.Mozna jakos spr czy ten zawor jest sprawny.W najgorszym wypadku jaki jest koszt wymiany takiego zaworu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu zatankowałem na bocznej stacji i auto bardzo sie dławiło i mulił

Ja proponuje wymianę filtra paliwa ,na nowy .i tankowanie na sprawdzonych stacjach paliw

Edytowane przez OLIVER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz na próbę podmienić zawor N75 z N18 który masz na rurze dolotowej od strony grodzi silnika i zabaczysz czy będzie poprawa za nim pojedziesz na diagnostykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w 1z/ahu turbo jest z zaworem WG wiec zaworek n75 jest inny niż n18. W afn itp z vnt zaworki są zamienne

Na forum golfa jest opis jak zregenerować n75 z ahu/1z/agr.

Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.

Edytowane przez Bartollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem, najlepiej sprawdzić n75 robiąc baypas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...