Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

podświetlanie nawiewu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Nie pala mi sie od pewnego czasu zarowki od podswietlania regulacji nawiewu.Mam pytanie jak wymienic te zaroweczki i gdzie znajduja sie srubki.

Opublikowano
Witam Nie pala mi sie od pewnego czasu zarowki od podswietlania regulacji nawiewu.Mam pytanie jak wymienic te zaroweczki i gdzie znajduja sie

wyjac kratki nawiewu .... ;)

Opublikowano
wyjac kratki nawiewu

tylko tak ostrożnie, żeby nie pourywać przewodów.

Opublikowano
  • Autor

jeszcze jedno pytanie mam audi a4 1.8T z 96r i nie ma w nim kilmy tylko zwykly nawiew.Z tego co wiem kilma w tym roku byla w standarcie.moze ktos kombinowal?

Opublikowano
spanky napisał/a:

wyjac kratki nawiewu

tylko tak ostrożnie, żeby nie pourywać przewodów.

Nie ma to jak fachowa pomoc ;)

Nie bardzo wiem czy chodzi Ci o to:

Wyjmowanie panela klimy

[ Dodano: 21-01-2007, 19:15 ]

jeszcze jedno pytanie mam audi a4 1.8T z 96r i nie ma w nim kilmy tylko zwykly nawiew.Z tego co wiem kilma w tym roku byla w standarcie.moze ktos kombinowal?

Standard wyposażenia to masz opisany w książce serwisowej, takie kody wpisane na okładce. Rozszyfrowanie tego było już opisane na forum

Opublikowano
  • Autor

klimy wlasnie nie mam:( mam tylko trzy pokretla sterowania nawiewem i to one nie sa podswietlone

Opublikowano

To się powinno wyciągać tak samo. Zamiast sterownika klimy będą pierdoły od nawiewu i żarówki.

[ Dodano: 21-01-2007, 19:24 ]

A jak chcesz sprawdzić wyposażenie to sprawdz:

tutaj

A przy okazji szukając książki serwisowej znalazłem niezapłacone rachunki:(

Opublikowano
spanky napisał/a:

wyjac kratki nawiewu

tylko tak ostrożnie, żeby nie pourywać przewodów.

Nie ma to jak fachowa pomoc ;)

nie precyzyjny temat jest powodem moje odpowiedzi ... ;)

moj błąd .... :oops:

Opublikowano
nie precyzyjny temat jest powodem moje odpowiedzi ... ;)

moj błąd

nie przesadzajmy, kratkami też się reguluje nawiew :diabel:

mam tylko trzy pokretla sterowania nawiewem i to one nie sa podswietlone

szkoda, że tego nie napisałeś w pierwszym poście :053:

[ Dodano: 21-01-2007, 20:01 ]

piotr19q, te pokrętła to chyba są tylko na wcisk, zdaje się?

Opublikowano

piotr19q, te pokrętła to chyba są tylko na wcisk, zdaje się?

no własnie ... tak było w B4 ;) i chyba w A4 tez tak jest ....

wystraczy delikatnie podwazyc pokretła (które prawdopodobnie sa na wcisk) i powinny ukazac sie wkrety ... (sa to tylko moje przypuszczenia)

Opublikowano
  • Autor

Mniejsza o to jak napisalem ale mozna bylo wywnioskowac ze w kratkach nawiewu nie ma zadnych zarowek wiec tylko chodzilo mi o te pokretla na konsoli srodkowej.

Tak te pokretla sa na wciski ale to nie rozwiazuje mojego problemu bo pod nimi nie ma zarowek chyba trzeba zdjac przednia konsole.tylko jak?

[ Dodano: 21-01-2007, 20:34 ]

sa tam dwie srubki ale nie tylko one trzymaja jest cos jeszcze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.