Jump to content
IGNORED

Drzwi-zamki i oswietlenie

kszyhu
 Share

Recommended Posts

Witam, jestem nowy na forum jak i posiadaczem audi a4 b6 2001r.

Mój problem jest następujący ; dwa dni temu zauważyłem że nie swiecą mi lampki w dwrziach (pasażer i tylne dwie sztuki). Wsiadlem do auta i poprosilem dziewczyne zeby otworzyla drzwi,nie wyswietliło na wyswietlaczu ze drzwi otwarte swiatlo tez nie działalo wewnątrz. Zauważyłem ze z zamkiem tez są problemy. Po wyciągnięciu kluczyka drzwi automatycznie sie odblokowują i powinny sie otwirzyc za pierwszym pociągnieciem (wajchy) a tu nic :facepalm: doczytałem sie na forum że winny może byc mikrostyk ale teraz juz nie mam pomysłów. Jesli ktos by miał jakies propozycje prosze być wyrozumialym ponieważ jeszcze nie poznalem w pełni tego auta. :naughty:

Sprawdź kable w gumie między słupkami jak są ok to mikrostyki w zamkach bo ewidentnie sygnału nie dostają a z pilota zamykają wszystkie drzwi?

To mikrostyki w zamkach miałem podobny problem czasami wystarczy wyczyścić je ale to na krótką mete jest

Podłącz vag i odczytaj błędy. Mogły też pojawić się zimne luty. Takich tematów jest mnóstwo na forum. Dlaczego nie raczycie spędzić tu chociaż 5 minut i wykazać chociaż trochę swojej inicjatywy, by znaleźć taki wątek, a nie bezmyślnie zakładać nowy? Bo tak najłatwiej...

przeszukałem chyba całe forum ale nie spotkałem sie z takim samym problemem jak ja mam i myslałem ze przyczyna może być inna... :(:(

mogłby ktos mi wysłać linka do jakiegos sklepu lub allegro gdzie moge dostać te mikrostyki ?