Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mapy RNS E 2015 8P0 919 884 CB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro będę testował :)

Opublikowano

Mamy teraz trzy płyty(na 3-ej PL) na dniach potestuje.

Opublikowano
  • Autor

Mamy teraz trzy płyty(na 3-ej PL) na dniach potestuje.

DVD1: Europe Centrale (8P0919884CB / 8P0060884CB )

Allemagne, Autriche, Suisse, France, Italie, Saint-Marin, la Cité du Vatican, le Benelux (Pays-Bas, Belgique, Luxembourg).

DVD2: Europe de l'Ouest (Partie : 8P0919884CB / 8P0060884CB

France, Espagne, Portugal, Grande-Bretagne, Irlande, Irlande du Nord, le Benelux (Pays-Bas, Belgique, Luxembourg) Suisse

DVD3: Europe de l'Est (Partie : 8P0919884CB / 8P0060884CB )

Allemagne, Autriche, Scandinavie (Danemark, Norvège, Suède, Finlande), Europe de l'Est (Estonie, Lettonie, Lituanie, Slovénie, Croatie, POLSKA, République tchèque, Slovaquie, Grèce, Hongrie)

Opublikowano

Witam,

Gdzie mogę pobrać te mapy?

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Gdzie mogę pobrać te mapy?

Na FORUM na pewno ich nie pobierzesz , szukaj w googlach .

Opublikowano

Ma ktoś torrenta na PW ? :D

Opublikowano

Ma ktoś torrenta na PW ? :D
No właśnie.
Opublikowano

Mam , ale 10 linków po 500 mega , f*ck :D

Opublikowano

jak juz popatrzycie to dajcie znać jakie zaszył zmiany od wersji 2k14

Opublikowano

jak juz popatrzycie to dajcie znać jakie zaszył zmiany od wersji 2k14

Witam

Ściągnąłem DVD3 z mapa Polski i jest OK. Wszystko działa i są u mnie w mieście już nowe drogi. Ściągam DVD1 i DVD2 :D

Opublikowano

czym wypalałeś i na jakiej płytce bo ja zawsze mam problemy z booktype DVD-ROM i nie wizie płytki w RNS-E, czy ta wersja zawiera fotoradary?

Opublikowano

Ta wersja chyba nie ma fotoradarów ale szczerze nie sprawdziłem.

Wypalałem na Verbartim DVD+R DL nagrywarka Liteon iHAS124 z ustawionym BookType na DVD-ROM

Potwierdzam wersja bez fotoradarów.

Edytowane przez PiterEL

Opublikowano

Na 2015 sprawdziłem nowe odcinki dróg, dodatkowo płyta z Polską ma też Niemcy i nie trzeba już zmieniać płyt przekraczając granicę.

Opublikowano

Na 2015 sprawdziłem nowe odcinki dróg, dodatkowo płyta z Polską ma też Niemcy i nie trzeba już zmieniać płyt przekraczając granicę.

Niemcy zawsze byli wszędzie :)

Edytowane przez Pepin

Opublikowano

Witam,

Jeżeli będzie miał ktoś jakieś pomysły to proszę o podpowiedź mianowicie:

Wypaliłem płytkę DVD 3 z polskimi mapami 2015 do RNSE z ustawieniem BOOK TYPE na DVD-ROM

z prędkością x3 bo taką mogę wybrać najniższą i po włożeniu płyty do DVD wyskakuje

Aktualizacja CD/DVD 0650

a następnie pokazuje się komunikat " PROSZĘ WŁÓŻ MAPĘ NAWIGACYJNĄ DVD"

Dodam tylko że jak wejdę w ustawienia CAR / Version/ to mam:

SW: 0750

HW: H50

Dodatkowo nie chcę działać orginalna płyta która wcześniej chodziła ok.

(możliwe że stało się to po wgraniu polskiego menu ???)

Opublikowano

Możliwe ale skoro masz aktualizacje do 650 to dziwne żeby to była mapa 2015. Masz odblokowane downgrade software ? Możliwe też że masz źle wypaloną dvd lub laser już niedomaga i temu nie czyta, wyczyść laser ale skoro nie czyta tłoczonej płyty to coś się softowo porobiło

Edytowane przez Tom A4

Opublikowano

Źle wypaliła się płyta . Jak masz rns pl 750 to musisz zmienić notstnikiem w instance tez wersje . Ale masz zła nagrywarkę wiec raczej nie wypali się .

Mam 2015 ale jeszcze nie testował em :)

Opublikowano

tylko dlaczego przestało czytać oryginał ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.