Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Prawo Jazdy pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

nie ma co gdybac,wal na komende,zapytaj sie ,bo jak cie zlapia i sprawdza,to jeszcze dostaniesz mandat i wniosek do grodzkiego,za prowadzenie bez uprawnien :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do sadu nie dostane bo nie mam sadowego zakazu kierowania samochodem.

odnosnie mojego statutu to prawo jazdy nie mam juz jutro jade do starostwa oddac heh

ktos moze wie czy moge juz rozpoczac ponowny kurs?? czy jest jakis okres przejsciowy?? bo jak nie to jak dobrze pojdzie pod koniec miesiaca bedemiec egzamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie możesz iść się zapisać na kurs. Lecz najpierw się zapytaj w nauce jazdy czy możesz podejść do egzaminu. ja mam już 20pkt karnych i tylko 2 razy mnie złapali :( Ale teraz byle tylko wytrzymać do marca to mi się pkt skasują. i będzie gitara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak skromnym zdaniem :wink4: kontrola drogowa podczas której funkcjonariusz ujawni u kierującego brak wymaganych uprawnień do kierowania pojazdem kończy się tylko mandatem karnym w kwocie 500 PLN. Sądem Grodzkim tylko wtedy gdy odmówi przyjęcia takowego mandatu. Jeżeli zaś chodzi o sam blankiet prawa jazdy wygląda to w ten sposób że w bazie danych Szeryfów umieszczona jest adnotacja dotycząca nakazu zatrzymania dokumentu z powodu przekroczenia liczby punktów co faktycznie wiąże się z powtórnym egzaminem. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak prawko oddalem do starostwa zeby dowiedziec sie co moge dalej wyszlo ze moge robic prawko od nowa. juz mam kurs zrobiony :wink4: wiecie w jakim sensie :tongue4: teraz czekam na egzamin tylko prawdopodobnie w listopadzie :wink4: moze jak dobrze pojdzie to jakos niedlugo jak jakis termin sie znajdzie to mnie upchna szybciej bo jak narzie to koniec listopada :kwasny: puki co cb radio bedzie kupione oczywiscie podczac akcji znicz samochod nie ruszany heh mam pytanie do osob ktore zdawaly 2 raz egzamin jak to jest egzaminatorzy mocno staraja sie zeby oblac ?? :evil: najbardziej to ja chyba sie obawiam testow i luku bo jakos passatem b5 w kombi nie tak latwo zrobic :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egzaminator niby nie ma skąd wiedzieć, który raz zdajesz, kogo w ogóle ma przeegzaminować itd. ;)

no na testy, to sie poucz.

juz co najmniej na jedno pytanie znasz odpowiedz: po ilu punktach karnych kierowca z prawem jazdy do jednego roku ma zabierany dokument :P

a co do luku, to polsprzeglo i na bank dasz sobie rade tym malym autkiem ;) na wszystko masz dwie proby ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby czlowiek tyle kilometrow zrobil (40-50tys) jezdzil po pol europy ale jakis zlych nawykow sie nauczyl wiec roznie to moze byc trzeba bedzie sie skupic i 2 rece na kierownicy trzymac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i nie dojezdzac na luzie, tylko zawsze na wlaczonym biegu ;). luz dopiero po zatrzymaniu

zatrzymywac sie na strzalce i pomaranczowym uwazac na ciagle i podwojne ciagle linie i predkosc :gwizdanie: 45km/h :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się oni wszystko będą wiedzieć że miałeś zabrane prawko i za co.Także za pierwszym obstawiam ze nie zdasz raczej chociaż dużo zależy od gościa ale odgórnie mają przykaz żeby uwalać.

Za alkohol na przykład to minimum z 5 razy.

Znajomy w Częstochowie nie mógł zdać to się wkurzył i do Katowic pojechał i tam go dopiero przepuścili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słuchaj złowieszyczych historii kolegi, wcale tak nie jest ;)

aha i jak skręcasz ze skrzyżowania w lewo na drogę wielopasmową, to zajmujesz najpierw lewy pas, a dopiero później kierunkowskaz i na prawy ;). bo masz jeździć prawym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba bedzie ze 2 razy L sie przejedhac dla przypomnienia wszytskiego... i w sumie jesli pojade takjka trzeba to nawet zeby chcial mnie uwalic to i tak nie bedzie mogl :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Listopad 2008, 23:33_________________________________________________no i kontynuujac moj watek... w czwartek zdaje egzamin czyli 20 listopada :) mam nadzieje ze sie uda a puki co miasto 60km/h a po za 100km/h i z przepisami zeby nie stwazac powodow do zatrzymania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...