Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.7 AGB] Gwizd turbin


Norbi

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy autko jest zimne wyraznie głośniejszy jest gwizd turbin, bądż turbiny, kiedy autko osiągnie temp. pracy trzeba mocniej przycisnąć żeby usłyszeć podobny efekt i teraz moje pyt. czy to jest poprawne zachowanie? Druga pyt dotyczy samej pracy suszarek, czy są tej samej wielkości(wydajności),czy załączają sie jednocześnie, czy może jedna przy wolnych obrotach, druga przy ostrzejszej dzidzie? :diabel: Swoja droga dzwięk mają zniewalający i system BOSE tylko potrafi popsuć ten piękny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są takie same turbiny (mają taką samą wydajność), pracują w tym samym zakresie obrotów.

Natomiast ten gwizd.. to trochę niepokojące według mnie (na jałowym tak masz ?)

[ Dodano: 21-01-2007, 21:23 ]

Norbi, Masters bedzie miał od marca hamownię 4x4 - pojedź i pomierz potwora. Z wykresu sporo może wynikać (tak jak chciałeś to zrobić przy zakupie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi ... ciezko cos poradzic ... widze ze kupiles furke,gnieciesz ostro autko ale chyba jeszcze nie byłes na porzadnej diagnozie ... radze sie tym zainteresowac zeby potem nie bylo placzu jak cos sie wysra ..... :diabelek:

p.s dzwieki z turbulum przydałoby sie zdiagnozowac ;)

turba sa dwa identyczne,pompuja tak samo a cisnienie doładowania to suma doładowan z dwoch suszarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem diagnoze zaraz po kupnie u Andrzeja w Diagtroniku(Vag nie połączył mi się z kompem :zly: ), gwizdania nie ma na wolnych obrotach. Przed zakupem i zaraza po miałem okazje przetestowac 3 S4-ki i w każdej było dokładnie takie samo gwizdanie, albo to wada S4-ek, albo może tak ma być. Do Mastersa obowiązkowo jak tylko przerobi hamownie. Ale z mocą chyba nie jest tak żle bo ostatnio na Jerozolimskich właśnie w okolicach Mastersa padło moim upem STI. Jest oczywiście taka możliwoścć, że kolega z Subru odpuścił, ale chce myśleć że nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwizdania nie ma na wolnych obrotach. Przed zakupem i zaraza po miałem okazje przetestowac 3 S4-ki i w każdej było dokładnie takie samo gwizdanie, albo to wada S4-ek, albo może tak ma być

no i git ;) One gwiżdza jak cholera jednak :)

Wrzuciłbyś może logi tak do obejrzenia (jak masz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwizdania nie ma na wolnych obrotach. Przed zakupem i zaraza po miałem okazje przetestowac 3 S4-ki i w każdej było dokładnie takie samo gwizdanie, albo to wada S4-ek, albo może tak ma być

no i git ;) One gwiżdza jak cholera jednak :)

Wrzuciłbyś może logi tak do obejrzenia (jak masz)

Niestety nie posiadam :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...