Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wycieki oleju po wymianie odmy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drodzy koledzy wczoraj wymieniłem kolanko pod kolektorem przewód odpowietrzenia skrzyni korbowej http://auto-truck3.pl/img/p/2508-3790-thickbox.jpg ze względu że w porzednim była dziura ,wszystko skęciłęm tak jak trzeba i przejechałem 15 km na zakupy po powrocie zauważyłem w garażu wyciek oleju zaglądam pod maskę kolanko uwalone w oleju i skrzynia , nie mogę zlokalizować wycieku z kąd rzyga i czemu mogło się tak stać dodam też że nie zauważyłem eżektora w tym silniku AEB 98r wczesiej przed montażem rozkręciłem też taki przewód w stalowym oplocie który idzie do części w którym znajduje się filtr oleju chyba od turbo to jest aby mieć lepszy dostęp wszystko ponownie dzisiaj podokręcane co może być przyczyną ten olej który wycieka jest koloru smolistego a na bagnecie jest jak nowy nie wiem czy to ma coś wspólnego , dodatkowo przestał pokazywać wskaznik temperatury oleju na zegarach

Edytowane przez michalski83

Opublikowano

Drodzy koledzy wczoraj wymieniłem kolanko pod kolektorem przewód odpowietrzenia skrzyni korbowej http://auto-truck3.pl/img/p/2508-3790-thickbox.jpg ze względu że w porzednim była dziura ,wszystko skęciłęm tak jak trzeba i przejechałem 15 km na zakupy po powrocie zauważyłem w garażu wyciek oleju zaglądam pod maskę kolanko uwalone w oleju i skrzynia , nie mogę zlokalizować wycieku z kąd rzyga i czemu mogło się tak stać dodam też że nie zauważyłem eżektora w tym silniku AEB 98r wczesiej przed montażem rozkręciłem też taki przewód w stalowym oplocie który idzie do części w którym znajduje się filtr oleju chyba od turbo to jest aby mieć lepszy dostęp wszystko ponownie dzisiaj podokręcane co może być przyczyną ten olej który wycieka jest koloru smolistego a na bagnecie jest jak nowy nie wiem czy to ma coś wspólnego , dodatkowo przestał pokazywać wskaznik temperatury oleju na zegarach

Zaworek w gómowym trojniku tez wymieniles ? czy rorka wchodzaca w gumowy trojnik jest drozna ? wali olejem bo pewnie odpowietrzenie bloku silnika jest zapchane i cisnienie wywala olej w najlasbszym punkcie. Skoro przestaje pokazywac temp oleju to sprawdz czy czujnik jest na swoim miejscu.

Opublikowano
  • Autor

Temat do zamknięcia otóż dzisiaj znalazłem wyciek , wszystko prawdopodobnie zchrzaniłem sobie sam odkręcając przewód w oplocie który biegnie od turbo idzie do chłodniczki oleju tak to chyba się nazywa przekręciłem i uszkodziłem go więc całość do wymiany pozostaje mi teraz szukać tej części i wymiana

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.