Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak znaja wszyscy plany heh :P

Wszystko bedzie w swoim czasie heh :)

Opublikowano

Jak znaja wszyscy plany heh :P

Wszystko bedzie w swoim czasie heh :)

Złożymy B5 to potem będziemy składać B6 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Heheh niema problemu :P kiedy i gdzie :P

Opublikowano

Heheh niema problemu :P kiedy i gdzie :P

Wiesz gdzie :)

Dryn dryn i lecimy z programem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wiec jutro sie odzywam :P trzeba ogarnac ta b5 :P zderzak lezy i czeka heheh

Opublikowano

Dzieje się coś ? Jak tam ogarnąłeś plastiki ?

Numer zmieniłeś ? Wyskakuje nie ma takiego numeru ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dziac sie dzieje ale powolii hehehe.

numer bez zmian. jak bym zmienil napewno by polecialo info;p

Sobotnie zajecie hehe

Kiera od Spanky ;)

owgkiijo.jpg

I troche oswietlenia na pozniejsza pore hehe :)

ahneu5dn.jpg
msmxjngh.jpg

A wiec prawdopodobnie ostatnie zmiany w tym roku heh :P

Chrom z grilla gornego i dolnego przemalowany na czarno ;)

Czyszczenie malych koncowek wydechu :P

Oraz wpadla lotka na klape, troche krzywo niestety :( ale jest heheh :D

Efekt pracy wyszedl taki:


tbqgbdjh.jpg
4r6i33bl.jpg
sc7fjvzu.jpg
golncnir.jpg
zhzes2nu.jpg
bt3efe7h.jpg
2puyuq9o.jpg
udtrhndb.jpg
Dziena Musti za pomoc heheh :):hi:

Dokladki poleca w kolor jak sie ogarnie przod i tyl ;)

Propozycje jakies na zmiany? ;p

Edytowane przez kodzak0

Opublikowano

Lotka ori ? Jaka cenka ? :P

Ładne i zadbane autko !

Powodzenia !

Opublikowano
  • Autor

ori ms desing hehehe :D

Opublikowano

dziac sie dzieje ale powolii hehehe.

numer bez zmian. jak bym zmienil napewno by polecialo info;p

Sobotnie zajecie hehe

Kiera od Spanky ;)

d30eae60bc736f58.jpg

I troche oswietlenia na pozniejsza pore hehe :)

a6e3a2d4b4b819dc.jpg
b45e9ce042a66e8d.jpg

A wiec prawdopodobnie ostatnie zmiany w tym roku heh :P

Chrom z grilla gornego i dolnego przemalowany na czarno ;)

Czyszczenie malych koncowek wydechu :P

Oraz wpadla lotka na klape, troche krzywo niestety :( ale jest heheh :D

Efekt pracy wyszedl taki:

86edb02eef36bb3d.jpg
97aba979ddfdfce3.jpg
9bd89ff35f561299.jpg
da1f23c41222de2a.jpg
56512d589ebe8432.jpg
fd49b2fc689ddf54.jpg
8e9c75ddd2023dad.jpg
854445a2aeb41917.jpg
Dziena Musti za pomoc heheh :):hi:

Dokladki poleca w kolor jak sie ogarnie przod i tyl ;)

Propozycje jakies na zmiany? ;p

No no furka nabiera smaku :kox:

Nie ma problemu jak mogę to coś tam pomogę i szarpniemy robotą a to nie koniec jeszcze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To poczatki hehe.

A to fakt nabiera wygladu :)

Narazie te dokladki odstraszaja ale ogarnie sie u to hehe

Chyba ze sprey i jazda :P

Opublikowano

A jak się spisuje DP ? Jakieś odczucia ? Check'a nie wywala czy masz 2 sondę wyłączoną programowo ?

Opublikowano

Co z tymi zdjęciami

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Co z tymi zdjęciami

fotosik stwierdzil ze przekrocyzlem ich limit :P powywalam kilka zdj i powinno byc ok.

A jak się spisuje DP ? Jakieś odczucia ? Check'a nie wywala czy masz 2 sondę wyłączoną programowo ?

Dp sie spisuje. fajny gwizdek jest.

Check wywala non toper hehe ale odrazu usuwam.

Sonde wywale jak zamontuje fmica i puszcze mape

Ok zdj dzialaja ;) mozna oceniac ;)

Edit:

Mala zapowiedz hehe

anhstoiy.jpg

Edytowane przez kodzak0

Opublikowano

Fmic ?;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Chyba raczej DSMIC

Opublikowano
  • Autor

Dokladnie. Dsmic :) trafilo sie okazyjnie heh

A wtryski niebawem dojda

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Świetny sedan tylko xenonu mi tu brakuje

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzieki :) Bedzie xenon albo bixy :)

Na wszystko przyjdzie pora heh

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Heh, takie na podsumowanie roczku posiadania b6 ;) nie wszystko dokonczone, ale z czasem sie dokonczy heh :P

35w6hb8a.jpg

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś montujemy nowość ja dla mnie od firmy Turboland.

W końcu coś sie dzieje w tym kierunku heh

 

IMG_20170922_070646.jpg

IMG_20170922_075447.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.