Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaki kupić licznik full fis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Otóż dosiegnela mnie zemsta francuskich jagerów i musze wymienić licznik. Mam pół fis, taki jak na zdjęciu:

http://ifotos.pl/z/whqwhex

A kostki mam tylko takie:

http://ifotos.pl/z/whqwhes

Naklejka z numerem:

http://ifotos.pl/z/whqwhwn

Czy może ktoś mi powiedzieć, jakie zegary musze kupić? Z zegarkiem analogowym czy cyfrowym, i jak można to ewentualny przykładowy link do aukcji, zdjęcie, abym wiedział, czego musze szukać. I czy zegary podejda od 2.5 tdi. Szukam budzika z pełnym fisem. Moje auto to a4 1.9 ahu data produkcji 04.02.2000 po lifcie.

Opublikowano

jeśli masz jagery na pół fisie z zegarkiem cyfrowym to szukasz albo takich samych jak ty masz tylko vdo lub pełnego Fisa plus temp oleju oraz voltomierz i robisz podmiankę na fisa do tego potrrzebujesz manetke i kostki zarówno przy manettce oraz liczniku

możesz kupić też od Anglika i szukać magika króry ci to poskłada trzeba

czy wsadzisz od 1.9tdi czy 2.5 będą działać kwestia zgrania imo itp itd

Ogólnie musisz szukać z zegarkiem cyfrowym

Edytowane przez MATIUS

Opublikowano
  • Autor

Mam właśnie zegary jagery na pół fisie. Znalazłem zegary od a6 c5 2.5 tdi z zegarkiem cyfrowym, zegary eu, i z tego co wiem, to wystarczy zmienić kodowanie na 4 cylindry, a reszta jak przy normalnej wymianie zegarów, tak? A kostki, takie jak wyżej na zdjęciu będą pasowały, czy muszę wymieniać kostki?

Opublikowano

Na Twoje pytanie odpowie kol. Ćwiara. Jest specem w dziedzinie liczników.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak założysz licznik z A6 to będzie odwrotnie wskazywał poziom paliwa. Ale jest to do zrobienia.

Zaletą licznika z A6 jest to że ma fabryczne ringi chromowane po lifcie.

Wydaje mi się że będziesz musiał dorobić jedną kostkę bo tam są chyba 3x 32pin.

Tutaj masz rodzaje liczników w A6

mpd9.jpg

eab7.jpg

Jeśli chodzi o liczniki z A4 to tutaj masz rozpisane: http://www.audizine.com/forum/showthread.php/405961-Understanding-differences-between-Audi-A4-clusters-and-the-compatibility-issues?p=6050358#post6050358

Jest temat o wymianach licznika, trochę obszerny ale trochę rzeczy można w nim znaleźć: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/5854-efekt-wymiany-licznika-na-fis/

Edytowane przez Fenrir

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.