Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Valeo Xenon a Bixenon


Bingo_o

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem przed chwila nr lampy i po nr z Valeo (bo audi numeru calego nie moge odczytac) wychodzi ze mam bixenon. Lecz lampy zachowuja sie jak bez bixenonu, mam sam xenon. Hak sprawdzic czy to napewno bixenon. Moze po prostu nie mam instalacji odpowiedniej?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bixenon to tak naprawdę nazywany jest Audi Xenon Plus - od zwykłych xenonów różnią się czarnym/grafitowym środkiem i tym jak włącza się światła drogowe to przestawia się klapa na ksenonie oraz odpala jednocześnie żarówka H7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde sam nie wiem juz czy mam bi-xenon czy xenon, ciezko mi to ogarnać nigdy nie miałem stycznosci z bi-xenonem. I tez dzis cieżko z czasem bylo i nie mialem jak się z kimś zgadać by mi dlugi poświecił i bym popatrzał.
Nagralem filmik ale swiece na sciane (lampy masakra ustawione) czy jest ktos w stanie z takiej perspektywy rozróżnić http://vid1373.photobucket.com/albums/ag385/Adrian_Gadamski/Mobile%20Uploads/20141217_183337_zpsikhyn6yg.mp4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz bixenon czyli takie

isUuRl.jpg


poza tym po wyposazeniu rozkodowanym po VIN wyjdzie czy jest xenon czy xenon plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej dzięki wielkie, dokladnie to mam lampu wersje USA, które za bardzo nie podchodzą mi do gustu i będe je sprzedawał.
Dlatego musze wiedziec, zeby potem kupić odpowiednie ;)
Czy cena lamp USA i EU jest taka sama, czy moze sa tańsze/droższe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...